Tron Vakfı ve Kripto Balinaları Tarafından Bir Saatte 3,5 Milyar TRX Taşındı - BTC MAGAZİN

Tron Vakfı ve Kripto Balinaları Tarafından Bir Saatte 3,5 Milyar TRX Taşındı

  • Whale Alert, Tron Vakfı ve anonim kullanıcılar tarafından bir saat içinde taşınan çok sayıda TRX işlemi tespit etti: tüm işlemlerin toplamı 100 milyon dolardır.

Büyük DLT işlem takipçisi Whale Alert, sadece bir saatte taşınan devasa büyüklükte bir TRX (yaklaşık 3,5 milyar) miktarını tespit etti.

Transferler anonim kripto balinaları tarafından ve Tron Vakfı’na ait cüzdanlardan yapıldı.

Devasa TRX İşlemleri Gerçekleştirildi

Her biri 300 milyon ile 750 milyon TRX arasında değişen birkaç devasa Tronix (TRX) işlemleri, kısa süre önce anonim cüzdanlardan kaydırıldı.

Toplamda bu işlemler 2,350,000,002 TRX’e eşittir – yani 72,3 milyon dolardır.

Tron Vakfı’na ve kayıtsız sahiplere ait cüzdanlardan daha fazla işlem yapıldı.

Bu dudak uçuklatan TRX miktarları, muhtemelen en son ki Tron DeFi etkinliği ve JustSwap dex’in piyasaya sürülmesiyle bağlantılıdır.

TRX’de taşınan toplam miktar yaklaşık 100 milyon dolara eşittir.

Tron, DeFi’de Her Şeyi Yapıyor

Yakın zamanda Btcmagazin tarafından bildirildiği üzere, Tron CEO’su Justin Sun, Tron Vakfı’nın Just ekibi ile birlikte DeFi’ye gireceğini duyurdu.

Birlikte, Tron tabanlı, merkezi olmayan borsa JustSwap’ı başlattılar. 18 Ağustos’taki lansmandan sonra ticaret hacmi hızla 5,8 milyon doların üzerine çıktı.

Ayrıca, ETH tabanlı DeFi sistemine meydan okumayı amaçlayan Sun, Tron ağında dapplarını oluşturmayı seçecek DeFi geliştirici ekiplerine sponsor olacak ve onları teşvik edecek 10 milyon dolarlık bir fonun başlatıldığını duyurdu.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu