Tron Vakfının Yeni Uyum Başkanı: David Labhart - BTC MAGAZİN

Tron Vakfının Yeni Uyum Başkanı: David Labhart

Tron Vakfı’nın düzenleme çabaları şimdi Çarşamba günü yeni bir uyum başkanı olarak şirkete katılan finans endüstrisi ustası David Labhart tarafından yönlendirilecek.

Şirket, Labhart’ın Blockchain’in dünyadaki finansal otoritelerle olan etkileşimini yönlendirmek için çaba harcayacağını açıkladı. Ayrıca Labhart, Tron eş danışmanı olarak da görev yapacak.

Labhart kimdir?

Labhart’ın kariyeri, hukuk firması Wilmer Cutler Pickering Hale and Dorr ile başladı.

Orada çalışırken menkul kıymetler ve SEC uygulama eylemleri ile ilgili davalar da dahil olmak üzere bazı yüksek profilli soruşturmaları ele aldı.

En son S&P Global Ratings için çalışıyordu; burada Kuzey Amerika’da uyumu yönetiyordu ve bulut bilişim, yapay zeka ve blok zinciri gibi yeni gelişen teknolojilerle ilgili konular da dahil olmak üzere düzenleyici konular hakkında tavsiyelerde bulundu .

David Labhart Tron’a katıldıktan sonra şöyle dedi:

“TRON’a katılmak, finans endüstrisinin sınırlarına duyulan tutkunun yol açtığı bir kariyerdeki mükemmel ilerlemedir; teknolojinin düzenleme ile buluştuğu yer. Blockchain ve kripto para birimi, dünyadaki finansal sistemin gelişiminde bir sonraki adımdır ve Justin’in bu yeni teknolojinin yararlarına ve potansiyel etkisine olan tutkusu ve uzun vadeli bakış açısıyla heyecan duyuyorum. ”

Labhart’ın ayrıca 18 Ocak’ta San Francisco’daki niTROn zirvesinde konuşması bekleniyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu