TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAIN- METAVERSE EXPO FUARI İSTANBUL’DA 

Blockchain teknolojileri fuarı Türkiye’de ilk kez İstanbul Fuar Merkezi’nde 22-25 Aralık 2022’de yapılacak. Dünyanın sektördeki tüm paydaşları bu fuarda İstanbul’da ilk kez buluşacak.  

Sektör adına benzersiz bir etkinliğe ev sahipliği yapacak olan “Blockchain Expo World”; Metaverse, Cryptocurrency, NFT, WEB 3.0,  Mining, DAO, DeFi, GameFi alanlarındaki tüm paydaşları bir araya  getirerek, alanında dünyaca ünlü isimleri de konuşmacı olarak ağırlayacak. 

Türkiye’de hızla gelişen sektör 

Dünyayı saran kripto para gelişmeleri binlerce yeni ticaret alanı ve  onlarca marka yarattı. Bu kapsamda Türkiye bu değişime ışık hızıyla  adapte olarak kripto varlık borsa hacminde dünya’da 4. Avrupa’da ise  1. sıraya yerleşti. “Blockchain Expo World” bu alanda hizmet veren  ulusal ve uluslararası tüm markaları organizasyonda buluşturacak. İlk  kez İstanbul’da düzenlenecek Blockchain Expo World daha sonra  farklı ülkelerde de yapılacak. 

Metaverse Evreninde Sektörün İlk Fuarı  

“Blockchain Expo World” eş zamanlı olarak Metaverse evreninde de yer alarak dünyada bir ilke imza atacak. “Tek fuar, iki farklı evren” anlayışı ile fuara dijital ortamda katılmak isteyen ziyaretçiler için fuar  eş zamanlı olarak bir Metaverse evreninde de ziyarete açılacak. Bu  yönüyle “Blockchain Expo World”, dünyada ve Türkiye’de bir ilki  gerçekleştirecek. Dünyanın her yerinden isteyen ziyaretçiler fuarı  Metaverse evreninde sanal olarak ziyaret edebilecek. 

Blockchain Expo World İstanbul Fuar Merkezi’nde  

Üç ayrı salonda toplam 15 bin 800 metrekare alanda yapılacak fuara  İstanbul Fuar Merkezi (İFM) ev sahipliği yapacak. Kripto Varlık  Borsaları, Kripto Para ve Blok Zincir Çözüm Sağlayıcıları, Metaverse 

Teknolojisi Geliştiren Şirketler, Kripto Varlık Madenciliği  Faaliyetindeki Şirketler, Teknolojisi ile Oyun Geliştiren Yazılım  Şirketleri, Fan Token Altyapı Sağlayıcıları, Geleneksel Finans Şirketleri,  Web 3.0 Yazılım Geliştiricileri, NFT Pazar Yerleri ve koleksiyon  yaratıcıları başta olmak üzere katılımcıların İstanbul’da büyük bir  buluşması sağlanacak. 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Geleceğin Finans Dünyası Kripto Para ile Şekillenecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu