Twitter Kendi Kripto Para Cüzdanını Geliştiriyor Olabilir

Popüler teknoloji blogcusu Jane Manchun Wong’a göre, sosyal medya devi Twitter, kripto para yatırmayı ve çekmeyi mümkün kılacak bir “cüzdan prototipi” üzerinde çalışıyor.

Twitter, kullanıcıların içerik oluşturuculara geçen Eylül ayında Bitcoin ile bahşiş vermesini mümkün kılan bir özelliği kullanıma sundu. Şubat ayının ortalarında, Twitter’da yerel kripto para birimi bahşişi de Ethereum kullanıcıları için kullanılabilir hale geldi. 

Bu yılın başlarında, sosyal medya platformu, insanların değiştirilemez tokenlerini (NFT’ler) profil resimlerinde göstermelerine de izin verdi. Kripto para cüzdanlarının eklenmesi, Twitter’ı potansiyel olarak tam teşekküllü bir Web3 platformuna dönüştürecek. 


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Polygon zkEVM için Etkinleştirilen Polygon Bridge, Ethereum'dan Para Çekmeyi Sağlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu