Tyler Winklevoss'a Göre Eğer BTC Sahibiyseniz "Çok Çok Akıllısınız" - BTC MAGAZİN

Tyler Winklevoss’a Göre Eğer BTC Sahibiyseniz “Çok Çok Akıllısınız”

  • Altının varsa akıllı mısın?
  • Bitcoin’in varsa daha akıllı mısın?

Erik Voorhees’e göre, eğer altınınız varsa, o zaman çok akıllı bir insansınız, ancak Bitcoin‘e sahipseniz, Tyler Winklevoss, çok çok akıllı bir kişi olduğunuzu söylüyor.

Voorhees, Twitter’a altın ve BTC sahibi olup olmayacağını düşünen bir kullanıcı olan ünlü Amerikalı avukat Jake Chervinsky’ye yanıt verdi:

Bu etkileşimin gerçekleşmesinden çok kısa bir süre sonra Tyler Winklevoss şöyle dedi:

Tüm etkileşim kripto topluluğundan oldukça fazla ilgi gördü, birçok insan Bitcoin’in altından daha iyi olduğunu düşünüyor. Bu nedenle bu insanlar tweet’e biraz fazla keskin bir gözle bakıyor gibi görünüyor…

Winklevoss ikizlerinin büyük kripto ve özellikle Bitcoin destekçileri olduğu iyi bilinmektedir. Gelişmekte olan dijital varlıklara yaptıkları yatırımlar, sektördeki Bitcoin milyarderleri olarak bilinmelerini sağladı.

Koronavirüs dünyayı fırtınaya maruz bıraktıkça, dünya ekonomilerinin çoğu çöküyor. Buda, birçok insanın ekonomik çalkantılar sırasında Bitcoin’e dönmesine neden oldu. Bu kriz sırasında, Bitcoin nispeten iyi performans gösteriyor gibi görünmektedir. Bu haftanın başlarında ikiye katlanan Bitcoin, önde gelen coinin fiyatı nispeten iyi performans gösteriyor. Birçoğunun beklediği kadar hızlı bir şekilde yükselmese de, yazım sırasında varlığın fiyatı son 24 saatte %6.52’lik bir artıştan sonra 9585$’dır.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu