Ünlü Analiste Göre Bitcoin 12.000 Dolara Yükselecek - BTC MAGAZİN

Ünlü Analiste Göre Bitcoin 12.000 Dolara Yükselecek

  • Ünlü finans ve kripto analisti Michael van de Poppe, Bitcoin’in 10.000 dolar direncini kırmasını ve daha yükseğe çıkmasını bekliyor, ancak aynı zamanda önce büyük bir düşüş hareketinin mümkün olduğunu gösteriyor.

Analist Michael van de Poppe, Bitcoin’in 10.000$’ı aşacağına ve 12.000$’a keskin bir hamle yapacağına inanıyor. Ayrıca, olası bir başka senaryoya göre BTC 8.000 dolarlık bölgeye veya hatta altına düşebilir.

Bitcoin Muhtemelen 12.000 Dolara Yükselecek

Yakın tarihli bir YouTube videosunda van de Poppe (Crypto Michael olarak da bilinir) BTC’nin şu anki konumundan alabileceği hamleleri paylaştı.

İlk olarak, Bitcoin fiyatı 9,297$ seviyesinin altına düştüğünde oynayabilecek olası bir düşüş senaryosundan bahsetti. Bu durumda analist, amiral gemisi kripto parasının 7,749 dolara, hatta 7,358 dolar fiyat seviyesine kadar düşebileceğini söylüyor.

Karşı senaryoya göre, Crypto Michael, Bitcoin’in 10.000$ seviyesinin üzerine çıkabileceğini ve 12.000$ yönünde acele edebileceğini söylüyor.

Bitcoin Ticaretinin Son Günü 10.000 Doların Altında mı?

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Jason Williams, Twitter sayfasında BTC ile ilgili bir boğa çağrısı paylaştı, abonelerinin dikkatini bir grafiğe çekti ve ‘Bitcoin’e büyük bir şey olmak üzere’ diye belirtti.

Williams’ın burada bahsettiği zaman çerçevesi “on gün veya daha erken”e işaret ediyor.

Kripto uzmanı “Whale Panda”, Twitter’da ki gönderisinde ki umudunda olduğu gibi Bitcoin’in bir daha asla 10.000 dolar seviyesinin altında işlem görmeyeceğine inanıyor.

Bitcoin Bugün Kısaca 10.000 Doların Üzerine Çıktı

CoinMarketCap rakamlarına göre, bugün daha önce, Bitcoin fiyatı uzun süredir arzulanan 10.000$ seviyesine çok yaklaştı ve hatta kısaca aşmayı başardı.

Ancak, boğaların geri çekilmesi gerektiğinden, fiyat 10.000 doların altına düştü.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu