Ünlü Bilgisayar Uzmanı Twitter CEO’luğuna Talip Oldu, Bitcoin ile Ödeme Alabileceğini Söyledi!

Elon Musk, platformun CEO’luğundan ayrılmayı ciddi olarak düşündüğünden ve bu önemli rol için bazı yeni adayları değerlendirmeye hazır olduğundan, Twitter çevresinde yeni bir dram ortaya çıkıyor.

Edward Snowden, sorumluluğu üstlenmeye hazır olduğunu söyleyen birçok kişiden biri ve hatta Bitcoin ile ödeme almaya bile razı.

Önde gelen güvenlik uzmanı ve ünlü Bitcoin ve kripto para meraklısı Snowden, Elon Musk’ın görevi dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından birini yönetmeye kendini adamış başka birine bırakma isteğine yanıt verdi. Snowden, yeni CEO olmaya hazır olmasının yanı sıra potansiyel işi için ödeme olarak Bitcoin’i memnuniyetle kabul ediyor.

Snowden daha önce Bitcoin ve genel olarak kripto para piyasası hakkında çok sayıda açıklama yapmıştı. Ancak, hizmetleri karşılığında ödeme olarak Bitcoin alma konusunda daha önce hiç açıklama yapmamıştı. Bazı kullanıcılar, Snowden’ın açıklamasının altındaki yorumlar bölümünde Elon Musk’ın uzaktan işleri pek sevmediğini, ABD hükümeti ile karmaşık ilişkisi nedeniyle Snowden için tek seçeneğin bu olacağını söyleyerek şaka yaptı.

Kasım ayında Snowden, kripto para piyasası hakkındaki düşüncelerini dile getirdi ve sektör çapında bir tahminde bulunarak abonelerini güvenli DEX uygulamaya başlamaya teşvik etti. FTX iflasından sonra, merkezi yönetime sahip olmayan platformlar teknik olarak birbirine bağlı sofistike bir cüzdan ve adres sisteminden başka bir şey olmadığından, merkezi olmayan ticaret platformlarına girişler büyük ölçüde arttı. Ne yazık ki, Musk’ın Snowden’a CEO görevini vermesi pek olası değil ve büyük olasılıkla başka bir varis seçecek. Snowden, birkaç saat önce yaptığı teklifle ilgili henüz ek bir açıklama yapmadı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Likidite Krizi mi Yaşıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu