UNUS SED LEO (LEO) Nedir? UNUS SED LEO (LEO) Geleceği ve Yorum 2022

UNUS SED LEO (LEO) Nedir?

Unus SED LEO (LEO), IFinex ekosisteminde kullanılan bir yardımcı program token’ıdır. Adı, Aesop’un masalından Latince bir alıntıya dayanan sanal bir para birimi olarak tanımlanır. Bitfinex kullanıcılarının işlem ücretlerinden tasarruf etmelerini sağlayan bir hizmet token’ı olarak öne çıkıyor. İki blok zincirinde yayınlanan dijital bir varlıktır.

Unus SED LEO (LEO) projesinden ortaya çıkan kilit unsur, IFinex’e ait tüm ürünlerin ortak bir kripto para birimi oluşturmasını sağlamaktır. LEO projesinin, IFinex himayesinde oluşturulan Bitfinex üzerinde çoklu işlemleri kolaylaştırmak için tasarlandığı bildiriliyor. Unus SED LEO, Bitfinex kripto para birimi ve dijital varlık alım satım platformunun çıktısını ve yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak isteyenler için geliştirilmiş bir projedir.

Projenin teknik incelemesine ve yol haritasına bakıldığında, projenin geleceğine dair güçlü bir vizyon dikkat çekiyor. Bununla birlikte, diğer çoğu kripto para birimi gibi, sonsuza kadar dayanacak şekilde tasarlanmış bir varlık değildir.

Unus SED LEO (LEO), hükümetin Crypto Capital’in fonlarının bir kısmına el koymasının ardından IFinex tarafından oluşturuldu. IFinex’in ana şirketi Bitfinex, söz konusu fonları geri almanın mümkün olmayacağı konusunda uyardı. LEO tokeni, finansal boşluğu kapatma ihtiyacından doğdu. Piyasada kaybedilen fonların yerini alacak başka bir şey kalmayıncaya kadar yatırımcılardan token çekme planları açıklandı. Topluluğun ilerlemesini izlemek ve ilgili girişimin belirtilen hedeflere ulaşmasını sağlamak için şeffaf bir ortam yaratılarak kurulur.

Bir hizmet token’ı olarak geliştirilen LEO, Bitfinex kullanıcıları tarafından işlem ücretlerinden tasarruf etmek için kullanılır. İndirim açısından bakıldığında, kullanıcı hesabındaki LEO miktarına ve tasarrufların dağıtıldığı üç temel katmana dayalı bir fark vardır. Çeşitli amaçlarla kullanılan ve fonksiyonel özellikler göz önünde bulundurularak tasarlanan LEO, piyasada sonsuza kadar dayanacak şekilde tasarlanmadığı için bazı sınırlamalara sahiptir.

Unus SED LEO (LEO) projesi birçok yönden rakiplerinden ve benzerlerinden ayrılmaktadır. Projeyi benzersiz kılan en mühim hususiyet ise piyasalarda zaman içinde azalması için tasarlanmış olmasıdır. Token yakma mekanizmasıyla çalışan LEO, IFinex tarafınca aylık muayyen miktarda piyasadan çekme planı ile yoluna devam etmektedir. Ayrıca IFinex tarafınca üretilen gelirlere eşit tokenler piyasa ürem oranları ile alınmaktadır.

En büyük benzersiz özelliği, kaybedilen fonları değiştirmek için tasarlanmış olması ve piyasadaki diğer kripto varlıklarının aksine sonsuza kadar dayanacak şekilde tasarlanmamasıdır.

UNUS SED LEO (LEO) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: iFinex
  • Kuruluş Yılı: Mayıs 2019
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 985,239,504
  • Dolaşımdaki Arzı: 953,954,130
  • Piyasa Değeri: ₺ 83.985.065.566,27
  • En Düşük Fiyat: ₺ 55,08
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 131,81
  • Proje Amacı: LEO, iFinex platformu için oluşturulmuş bir yardımcı program token’ıdır. Ancak Binance Coin veya KuCoin Shares token’ı gibi diğer benzer token’ların aksine, Bitfinex borsası için bir mali krize yanıt olarak oluşturuldu.

UNUS SED LEO (LEO) Geleceği

LEO Coin (Unus Sed Leo), Binance Coin’e çok benzer. Bu nedenle birçok yatırımcı, LEO Coin’in önümüzdeki birkaç yıl içinde BNB kadar hızlı büyüyeceğine ve ardından en değerli kripto para birimlerinde zirveye çıkacağına inanıyor. Bitfinex borsası diğer kripto borsalarından önde olduğu için kripto ayak izimiz her geçen gün artıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   SushiSwap (SUSHI) Nedir? SushiSwap (SUSHI) Geleceği ve Yorum 2022

LEO Coin, gelecek vaat eden kripto para birimlerinden biridir. Henüz çok ilerleme kaydetmediği için önümüzdeki birkaç yıl içinde çok farklı noktalara gelişebilir. Kısa vadede bile en yüksek değerine yakın olduğu için yeni zirveler görmek mümkün.

Unus SED LEO (LEO) birçok yönden benzersiz olarak tanımlanır. Yatırımcılar, karlı bir işlem yapabilmek için projenin hedeflerini, yol haritasını ve güncel gelişmeleri takip etmelidir. İyi uzun vadeli gelir potansiyeli olan bir kripto varlığı olarak öne çıkıyor. Ancak projenin ana ekseninde zaman içinde karşılaşılan birçok piyasa belirsizliği ve sorun nedeniyle risk katsayısının da oldukça yüksek olduğu değerlendirilmektedir. Uzmanlara göre LEO Coin gelecekte umut vaat eden projeler arasında yer alıyor. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

UNUS SED LEO (LEO) Yorum

Unus Sed Leo token’ı, analist geri bildirimlerine göre değerlenir. Bazı sistem analizlerine göre, piyasadaki artan rekabete rağmen, birim Leo hala ilk 20 kripto para birimi arasında ve ana rakiplerinin çok ötesinde.

Projeyi diğerlerinden ayıran birkaç temel özellik de var. Bu özelliklerden ilki ve en önemlisi; Kaybedilen parayı telafi etmek için yapılmıştır ve diğer kripto para birimlerinin aksine sonsuza kadar dayanacak şekilde tasarlanmamıştır. Bu özellikleri onu geleceği olmayan bir birim gibi gösterse de proje ekibinin başarılı politikaları sayesinde iyi konumlara gelebileceğine inanılıyor.

LEO Coin istatistikleri kontrol edildiğinde, kripto para birimimizin piyasadaki önemini daha net görebilirsiniz. Kripto uzmanları ve bunun farkında olan yatırımcılar da kripto paramızın öneminin altını çiziyor ve yeni bir BNB token doğuyor mu sorusunu gündeme getiriyor. Hemen hemen tüm Bitfinex kullanıcıları artık LEO Coin kullandığından, kripto para birimimizin piyasadan silinme ve önemini kaybetme durumu yoktur.

Dolayısıyla bu kripto para birimini birçok dijital cüzdan uygulamasında bulabilir ve transferleriniz için kullanabilirsiniz. Tahmin edebileceğiniz gibi, LEO Coin’den gelen yanıt çok olumlu oldu, ancak daha fazla yatırımcının kripto para birimimize yatırım yapmasına izin veriyor ve gelişme çok açık.

UNUS SED LEO (LEO) Nereden ve Nasıl Alınır?

UNUS SED LEO (LEO)’yu güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu