Viberate (VIB) Nedir? Viberate (VIB) Geleceği ve Yorum 2022

Viberate (VIB) Nedir?

Viberate (VIB), Ethereum (ETH) blok zinciri üzerinde çalışan bir kripto para projesidir. Müzik sektörüne hizmet veren bu proje, sektörün tüm sektörlerine kalite sağlamayı amaçlamaktadır. Viberate ekibi, küresel müzik pazarını yeniden şekillendirecek bir platform başlatmak istiyor. Platformun müzik endüstrisinde kariyer yapmak isteyenlere yardımcı olacağını vurgulayın.

“Müzik kariyerinizi zirveye taşıyın!” Bu ifade, Viberate ekibinin web sitesinde kullanılan sloganlardan biridir. Ekip tarafından geliştirilen platform, kullanıcıların müzik endüstrisinde kariyer geliştirmelerini sağlayacak niteliktedir. Bilindiği gibi, en değerli altcoin Ethereum (ETH), ana ağında birden fazla projenin varlığına izin veren kripto para piyasasında işlem görmektedir. Girişimciler bu ağı kullanarak yeni projeleri hayata geçirebilirler.

VIB projesi, ETH ağını kullanan girişimlerden biridir. Aynı zamanda bu ağdan yararlanmak için eski projelerden biridir. ETH ağı üzerinden çalışmaya devam edebilen VIB, merkezi olmayan bir yetenek ekosistemi yarattı. Sanatçıların, müzikseverlerin, yetenek tespit eden şirketlerin ve etkinlik organizatörlerinin bu ekosistemde bir arada olacağını görüyoruz. Canlı müzik sektörünün de platformun hedefi olduğu söylenebilir. Bu sektöre uzun yıllardır birçok faktörün hakim olduğunu fark eden VIB ekibi, fark yaratabilecek bir platform geliştirmek istedi.

Sektördeki önemli sanatçıların sadece bir avuç şirket tarafından yönetildiğinin farkına varan VIB, müzisyenlere ve sektörün diğer sektörlerine özgürlük vaat ediyor. Bu sayede müzik alanında kariyer hedefleyen yeni yetenekler de desteklenmektedir. Böylece, yeni yeteneklerin cesaretlerini yeni bir müziksever kitlenin önünde gösterme fırsatı ortaya çıkıyor. Viberate’deki yaratıcı ekibe göre, günümüzün müzik endüstrisi büyük bir revizyona hazırlanıyor.

Yenilikçi Viberate (VIB) projesinin şu anda piyasada bulunan kripto para birimlerinin çoğunluğunun eski bir girişimi olduğunu görüyoruz. İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleştirilen proje, kısa sürede çok yol kat etmeyi başardı. Müzik endüstrisinde ses getiren Viberate, VIB adında bir tokene sahip. Bu token’lar, VIB ekosistemindeki tüm işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Matej Gregorcic, VIB projesinin kurucusu olarak öne çıkıyor. Proje 2016 yılında başlatıldı.

Uzun bir sürecin ardından platform bugün sahip olduğu özelliklere sahip. Geçmişte karşılaşılan sorunları gideren VIB ekibi, hatalarından ders alarak platformu sürekli olarak geliştirdi. Projeyi geliştirmek için ihtiyaç duyulan fonlar çeşitli satış faaliyetlerinden elde edilmektedir. 2017’deki token satışından sonra yaklaşık yarım milyon dolarlık fon toplandı. Bu sayede VIB 2.0 platformu kullanıcılara hizmet vermeye başlar. Bu platform, çok eksiksiz ve kullanışlı bir ekosistem olarak kabul edilir.

VIB ekibinin düzenlediği ana ICO etkinliğinde toplam 10 milyon dolarlık yatırım yapıldığı söyleniyor. Proje çerçevesinde yapılan detaylı çalışmalar sonucunda platformun kripto para birimi VIB tokeni de çok sayıda kullanıcıya ulaştı. Projenin kurucusu Gregorcic, Sloven doğumlu bir iş adamı. Durdurulamaz müziğe olan tutkusu ve iki arkadaşı olan bu isim, VIB platformuna hayat vermiştir.

Viberate (VIB) platformu, işletmeden işletmeye ve işletmeden kullanıcıya işletim yapısına sahiptir. Bu özelliği ile kullanıcıların ilgisini çeken platform, canlı müzik sektörüne de damgasını vurmak istiyor. Viberate ekibine göre farklı alanları ekosisteme entegre etmek mümkün. Biletleme bu alanlardan biri olarak kabul edilir. Viberate ekosistemindeki biletleme özelliği sayesinde müzisyenlerin gelirine katkı sağlandı. Biletleme hizmeti, şirketten kullanıcıya gerçekleşen özelliklerden biridir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Contentos (COS) Nedir? Contentos (COS) Geleceği ve Yorum 2022

Viberate’in kullanıcılarına sunduğu diğer olanaklardan biri de toptan satıştır. Müzikseverler bu tür etkinlikler düzenleyerek dinlemek istedikleri müzisyenleri davet edebilirler. Bu işlem aynen şu şekilde oluyor. Müzik severler, platformun kripto para birimi VIB token’ına bahis oynar. Bu oran belirli bir eşiği aştığında, Viberate ekibi sosyal ağlarda reklam verir. Yeterli para toplandıktan sonra, bilet kullanıcıya gönderilecektir. Böylece sanatçı, performansını ifade edebileceği bir ortam bulur. Sonuç olarak, tüm taraflar süreci memnuniyetle terk ediyor.

Platformun sektöre en büyük katkısının müzisyenleri ve etkinlik organizatörlerini bir araya getirmesi olduğu söylenebilir. Ethereum ağının yeteneklerinden yararlanan Viberate platformu, akıllı sözleşmeler kullanarak tüm süreci güvence altına alır. Ayrıca platform kullanıcıları belirli süreçleri takip ederek VIB tokenlerinde ödül kazanabilirler. Böylece arka planda bir tür dinamizm oluşur.

Viberate (VIB) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Matej Gregorcic
  • Kuruluş Yılı: 2015
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 200,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 199,370,000
  • Piyasa Değeri: ₺ 58,154,851
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.1736
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 2.00
  • Proje Amacı: Müzik endüstrisi için tasarlanmış bir kripto para birimi. Sistemlerinde katkıda bulunanlara token’lar dağıtır, müzisyenlerden veri girişi yapar ve daha fazlasını yapar.

Viberate (VIB) Geleceği

VIB yatırımınız, sanatçıları ve rezervasyon acentelerini birbiriyle bağdaştırmayı amaçlayan bir canlı müzik uygulamasıyla aynı zamana denk gelecek. Bu sistemin gerçekten kendi tokenine ihtiyacı olduğu şüpheli olsa da, arkasındaki şirketin ICO’yu güçlendirmek için zaten büyük bir veritabanına sahip olması ilginçtir. Diğer pek çok projenin sıfırdan başlaması ve yatırımcılardan fon istemekten başka gösterecek bir şeyleri olmaması canlandırıcı.

Organizasyonun kendisi, müzik endüstrisindeki tüm oyuncular arasındaki ödemeleri kolaylaştırmayı amaçlıyor. Müzik endüstrisi de şaşırtıcı derecede yavaş ve bu profesyonellerin yeni bir ödeme yöntemini, özellikle de az bilinen bir token kabul etmesini sağlamak zor olacak.

Viberate (VIB) Yorum

VIB’nin parçası, özellikle bir bütün olarak müzik endüstrisine hitap ettiği için çok fazla ilgi görüyor gibi görünüyor. Vibarete platformunun hepsi bir arada olarak çalışması, ayrı bir avantaj olarak kabul edilir.

Viberate’in kurucu ortağı ve CEO’su Matej Gregorcic, “AirBnb tatil kiralamalarında olduğu gibi, ana hedeflerimizden biri her zaman sanatçılar için çevrimiçi bir pazar oluşturmak olmuştur. doktor. Bu özelliği ICO’dan hemen sonra başlatmayı planladık, ancak ayı piyasası bizi ana ürünümüz olan derinlemesine analizleri yükseltmeye daha fazla odaklanmaya zorladı. Vizyonumuzu değiştirmedi – çevrimiçi topluluğumuz analitik yardımıyla gerçekten ölçeklenmeye başladığında, pazarı başlatabilirdik. “Dedim. CEO şu anda NFT tarafına odaklandıklarını söylese de, projelerinin müzik endüstrisinde devrim yaratacağından emin.

Viberate (VIB) Nereden ve Nasıl Alınır?

Viberate (VIB)’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu