Victoria VR (VR) Nedir? Victoria VR (VR) Geleceği ve Yorum 2022

Victoria VR (VR) Nedir?

Victoria VR, kullanıcı tarafından yaratılan ve sahip olunan Unreal Engine üzerine inşa edilmiş gerçekçi grafiklere sahip, sanal gerçeklik blok zinciri tabanlı bir MMORPG’dir. Tüm dünya, tüm sanal gerçeklik, oyunlar ve merkezi olmayan uygulamalar için ortak bir platform olacak ve toplu olarak bir metaverse – paylaşılan bir sanal alan, 3D İnternet oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Victoria VR World’de sonsuz oyunlar, görevler, maceralar, sanal galeriler ve NFT’yi 3D’ye dönüştürebileceğiniz The Big Market VR yer alacak.

Bunlara ek olarak, kullanıcılar VR evrenindeki etkinliklerin her biri için ödüllendirilecekler. Tüm dünya, tüm sanal gerçeklik, oyunlar ve merkezi olmayan uygulamalar için ortak bir platform olacak ve toplu olarak bir metaverse – paylaşılan bir sanal alan, 3D İnternet oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Victoria VR World’de sonsuz oyunlar, görevler, maceralar, sanal galeriler ve NFT’yi 3D’ye dönüştürebileceğiniz The Big Market VR yer alacak! Buna ek olarak, kullanıcılar VR dünyasındaki etkinliklerinin her biri için ödüllendirilecekler.

VR Universe, kullanıcıların NFT’yi 3D olarak görüntüleyebilecekleri oyunlar, görevler, çeşitli maceralar, sanal galeriler ve The Big Market VR sunar. Kullanıcılar, Victoria sanal gerçeklik dünyasındaki etkinliklere katılarak ödüller kazanabilirler. VR Token ile kullanıcılar, VR Lands müzayedesine katılabilir, NFT satın alabilir, kaynaklara, hizmetlere ve hizmetlere, giyime, etkinlik biletlerine, kurslara erişebilir ve ayrıca stake ederek ödüller kazanırken VR Token ile yönetime katılabilir. Sanattan oynanışa kadar her şey çok yönlü Victoria Metaverse’de.

Bu platformda kullanıcılar, kendi NFT’lerini oluşturabilecek ve dekorasyonun ötesine uçma veya görünmezlik gibi özelliklere sahip NFT’lere sahip olabilecekler. Victoria VR Big Market NFT VR Market, ticareti bir sonraki seviyeye taşıyacak ve onu yaratıcılar ve koleksiyoncular için bir NFT cenneti yapacak. Mal ve hizmet ticaretini kolaylaştıran platform sayesinde kullanıcılar, ürünleri satın almadan önce detaylı olarak inceleyebilecekler. Victorian platformunu diğer platformlardan ayıran özelliklerden biri de benzersiz grafikleri. PlaytoEarn oyunu, kullanıcıları sürekli olarak teşvik eden ve görevler, kullanıcıların kendi NFT’lerini hackleyebilecekleri ve değiştirebilecekleri alanlar sunan ve en önemlisi kullanıcıların DAO ile platform kontrolünü kullanmalarına izin veren bir platform ve iş modeli üzerinde, kendisini diğer rakiplerinden ayırıyor.

VR ekonomisinin kendisi özerk bir ekonomi haline gelecektir. Geleneksel işletmeler, dijital ve gerçek dünyadaki sistem ve hizmetlerini alım, satım yapabilecekleri ve tanıtabilecekleri Victoria VR’da kendi mekanlarını oluşturacaklar. Küresel Victoria sanal gerçeklik topluluğuna yenilikçi ürün ve hizmetler getirmenin önündeki engelleri kaldıracak ve yeni iş modellerinin ve yeni nesil dijital girişimcilerin yaratılmasına olanak tanıyacaklar. Victoria VR World, insanların çalışmak, rahatlamak ve oyun oynamak için geldiği bir yer olacak.

VR World’ü oylama yoluyla kontrol edilmesi sağlanacak, merkezi olmayan özerk bir organizasyondur. Bu nedenle, herkes Victoria VR’nin geleceğine karar vermede yardımcı olabilir. Tüm VR token’ları ve VR Land sahipleri DAO’nun bir parçası olacak ve Victoria VR’nin işleyişine ilişkin herhangi bir oylamaya katılma hakkına sahip olacak. Victoria, orijinal VR yaratıcılarına bağımlı olmadan büyüyüp gelişecek tamamen işlevsel bir dünya olmayı hedefliyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Merkeziyetsiz Blok Zinciri Teknolojisi ile Siber Güvenlik Paradigmalarını Baştan Yazmak

NFT’lerde kullanıcılar kendi NFT’lerini kolayca oluşturabilecek ve sadece dekorasyonun ötesinde işlevselliğe sahip NFT’lere sahip olabilecekler.

VR World, üreticilerin kendi evrenlerini oluşturmalarına ve yaratıcılarından farklı olarak var olmalarına ve yaşamalarını sürmelerine izin vermek için aşağıdan yukarıya inşa edilmiştir. Tüm yazarlara ve aktif kullanıcılara, oylama, derecelendirme, görevleri tamamlama, VR token’larını stake etme ve rastgele airdrop alma dahil olmak üzere yaptıkları için düzenli ve adaletli bir şekilde ödeme yapılır.

Resmi teknik incelemelerinde belirtildiği gibi, bu projenin amacı, kripto para biriminin faydalarını göstererek oyun topluluğunu kriptoya karşı eğitmek ve meşgul etmektir. Victoria, üreticilerin NFT token’ları oluşturabileceği ve bunları diğer çevrimiçi platformlardan takas edebileceği sanallaştırma yoluyla NFT için en büyük pazar yerlerini oluşturmayı planlıyor.

Victoria VR (VR) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Adam Bém ve Ondřej Dobruský
  • Kuruluş Yılı: 2018
  • Blok ZinciriBlockchain
  • Toplam Arzı: 16,800,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 744,239,686
  • Piyasa Değeri: ₺ 378.977.320,33
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,39
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 12,34
  • Proje Amacı: VR, MMORPG türü altında geliştirilen blok zinciri tabanlı bir sanal gerçeklik oyunudur. Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunları arasında özel bir yere sahip olan Victoria VR, Unreal motoru üzerine inşa edilmiştir.

Victoria VR (VR) Geleceği

Uzun vadeli güçlü tahminler yapan VR Token, fiyatıyla beklentileri aşmaya devam ediyor. 5 yıllık gelecek tahminine bakıldığında, mevcut fiyata göre 4-5 kata kadar iyileşme görülüyor. 2023 ve sonrası için görünüm olumlu.

VR teknolojisinin günümüz Metaverse’inden farklı bir boyuta ulaşmasıyla doğan VR Coin, geleceğe yönelik öngörüleriyle dikkatleri üzerine çekti. Uzman görüşleri olumlu değerlendirildikten sonra proje hedeflerine ulaşılırsa Victoria VR Token’ın yatırımcılarına önemli gelir getireceğine inanılıyor.

Victoria VR (VR) Yorum

Kendi yöneten ve idare ettiren bir ekonomi yaratmaya hazırlanan VR, işletmelerin gerçek dünyadaki mal ve hizmetlerinin yanı sıra oyuncular, yatırımcılar, sanatçılar ve daha fazlasını bu platformda satmalarını sağlayacak.

Staking, DAO, VR Land, Digital Assets, NFT, Transport, Advertising ve daha birçok hizmetin Victoria VR Coin aracılığıyla yaratılması ve sanal bir küresel ekonomi yaratılması bekleniyor. Analistler, önümüzdeki birkaç yıl içinde Metaverse ve Web 3.0 ile gelen yeni dönemin Victoria VR Token’ın işlem gördüğü pazarlardaki fiyatını artırmasını bekliyor.

Victoria VR (VR) Nereden ve Nasıl Alınır?

Victoria VR (VR)’ı güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu