VIDT Datalink (VIDT) Nedir? VIDT Datalink (VIDT) Geleceği ve Yorum 2022

VIDT Datalink (VIDT) Nedir?

VIDT Datalink, bir NFT nesil platformuna ve bir hibrit blok zinciri ağına sahip bir platformdur. Şu anda VIDT, herkesin ağ ile en rahat şekilde etkileşime girebilmesi için farklı entegrasyonlar kullanıyor. Binance Smart Chain şimdiye kadar Digibyte (DGB), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) ağları üzerinde çalışıyor.

Vıdt Datalink, kurumsal yatırımcıları ve şirketleri çekmeyi amaçlayan bir blok zinciri projesidir. Projede VIDT coin adı verilen yerel bir kripto para birimi var. Kullanıcılar için bir sertifika hizmeti sunmaktadır. Yatırımcılar, blok zinciri teknolojisi ile sistemdeki parmak izlerini tanımlayabilirler. Bu sayede ağdaki işlemler, veriler ve NFT’ler korunur. Parmak izi uyuşmazlığı olan biri harekete geçmeye çalıştığında, sistem hesap sahibini algılar ve bilgilendirir. Yüksek düzeyde güvenlik sunan platform, işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Ancak işlem maliyetleri oldukça düşüktür. Kullanıcılar, hızlı ve ucuz işlemlerin avantajına sahiptir.

Yayıncılar ve kullanıcılar kendi dosyalarını, verilerini ve dijital sanatlarını yazdırmaya yardımcı olur. Ayrıca, NFT oluşturma süreci kolaydır ve belge oluşturma, çeşitli hizmetler ve donanımlar aracılığıyla yapılabilir. Sonuç olarak, şirketler farklı altyapıları kullanmazlar ve zamandan ve paradan tasarruf ederler.

Yazdırma işlemini yapanlar herhangi bir bulut tabanlı hizmeti kullanabilir, bu nedenle tek yapmaları gereken VIDT API’lerine bağlanmak. VIDT Datalink ile entegre olmak istiyorsanız, VIDT size API’lere nasıl bağlanacağınıza dair eksiksiz belgeler sağlar. Sonuç olarak, entegrasyon oluşturmak daha az zaman alır ve basit bir belge ile çalışmanız daha kolay anlaşılır hale gelir.

Şifrelenmiş dosyalar, VIDT Datalink’in özel blok zinciri ağında bulunur. Bu özellik, belge güvenliğini ve dünyadaki belli başlı ülkelerin veri koruma yasalarına uyumu sağlar. Başka bir seçenek de, kullanıcıların VIDT tarafından sağlanan API’lere doğrudan bağlanabilmesidir. İkinci seçeneğin özelliği, belgelerin blok zinciri tabanlı bir yedekleme hizmeti tarafından kolayca erişilebilir olmasıdır.

VIDT API, blok zinciri ve hibrit NFT platformları arasında maliyet ve zaman etkileri düşünüldüğünde en verimli hizmeti sağlar. Özellikle API’ler blok zinciri ağına bağlı olduğundan, verilerin bütünlüğü kolayca garanti edilir. Ayrıca VIDT, farklı blok zinciri ağları üzerinde çalışır ve sık kullanılan programlama dilleriyle uyumlu olduğu için işletmeler tarafından kullanılan yazılımlarla uyumludur. Böylece şirketlerin yazılımlarını VIDT’ye entegre etmek için herhangi bir ek geliştirme yapmaları gerekmez.

VIDT protokolüne dayalı olarak akıllı sözleşmeler, yürütülen her süreçte birden fazla görevi yerine getirir. Sözleşme, NFT yayıncısını ifşa eder ve şifrelenmiş verileri işlem içinde saklar, akıllı sözleşme ayrıca işlemi kapatır ve işlem sözleşmenin içinde saklanır. Kullanıcı daha fazla depolama alanı isterse, cüzdan, merkezi olmayan uygulama (dApp) ve NFT olarak kullanılabilecek bir ağaç oluşturulur.

NFT sabitleme ve oluşturma süreçleri, VIDT akıllı sözleşmeleri aracılığıyla yapılır ve tüm süreçler Binance Akıllı Zincir ve Digibyte ağlarında ayrıntılarıyla belgelenir. Böylece işlemlerinizin farklı ağlarda nerede ve ne zaman gerçekleştiğini görebilir ve kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Anchor’un birden fazla ağda çalışması ile işlemleriniz farklı ağlarda etkileşime girer. Son olarak, çapalar Bitcoin ve eum ağları üzerinde de çalıştığı için işlemleriniz orada kolayca yapılabilir.

VIDT Datalink, kullanıcı tarafından yapılan her işlem için kullanıcı varlıklarının %’sini yakar. Birkaç ay önce kullanıma sunulmaya başlayan Otomatik Yazma Sözleşmeleri, yapılan işlemlerle orantılı olarak tokenlerin yakılmasında ve sıfır arza yaklaşmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dai (DAI) Nedir? Dai (DAI) Geleceği ve Yorum 2022

VIDT Datalink platformunun açıkladığı gibi, bir yandan tüm toplumu kapsayan dijitalleşme birçok şeye çözüm olarak görülüyor. Hemen hemen her sektörde, işletme maliyetlerini düşürmenin ve verimliliği artırmanın bir yolu olarak dijitalleşmeden söz edilmektedir. Ayrıca yan etki olarak medyada günlük siber suç, veri manipülasyonu ve kimlik hırsızlığı haberlerinin hızla arttığını görüyoruz.

V-ID, bir şirket olarak dijital büyümemizin karmaşık dolandırıcılık faaliyetleri tarafından engellenmemesini sağlamak için blok zincirini önemli bir teknoloji olarak görmektedir. Ayrıca platformun gücünü birlikte çalıştığı Nyenrode, AmSpec ve IBM gibi kuruluşlardan aldığını söyledi.

VIDT Datalink (VIDT) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Marnix van den Berg, Pim Voets ve Ceciel van Helden
  • Kuruluş Yılı: 2003
  • Blok ZinciriBinance Smart Chain
  • Toplam Arzı: 58,501,137
  • Dolaşımdaki Arzı: 49,428,303
  • Piyasa Değeri: ₺ 369,692,794,16
  • En Düşük Fiyat: ₺ 1,85
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 31,49
  • Proje Amacı: Vidt Datalink, Blockchain teknolojisini kullanarak kullanıcı verilerini doğrulayan bir projedir.

VIDT Datalink (VIDT) Geleceği

Project Vidt, bireysel ve kurumsal kullanıcılara belge doğrulama ve dijital veri güvenliği hizmetleri sunar; Kullanıcının belge üzerinde sahtecilik ve çeşitli manipülasyonlardan korunmasını sağlar. Ayrıca, kullanıcıların NFT’ler oluşturmasına ve tek bir platformda birden fazla blok zincirine erişmesine olanak tanır. Özellikle iş dünyasında şirketlerin birbirlerine gönderdiği dijital belgelerin orijinalliğini doğrulama gibi ihtiyaçlar her geçen gün artıyor. Vidt platformu, bu artan talebi karşılayabilecek kilit projelerden biridir. Ancak projeye ait olan VIDT kripto para biriminin mevcut özelliklerinden dolayı değerinin artması bekleniyor.

Vidt Datalink (VIDT) Coin, dosyaların güvenliğini sağlamak ve gerçek dünya ürünlerini NFT’lere dönüştürmek için geliştirilen projenin yerel kripto para birimidir. Projenin Binance Smart Chain üzerinde geliştirilen yerel tokeni VIDT, bir BEP-20 tokenidir. Proje, veri güvenliği konusunda IBM gibi ünlü markaları destekleyen kurumsal yatırımcıları cezbetmektedir. Fiyat zirveden uzak ve fiyatta görülen oynaklık projenin riskli olduğu fikrini desteklerken, token maksimum arzı deflasyonist ve Binance’de listeleniyor.

VIDT Datalink (VIDT) Yorum

Vidt Datalink, kurumsal yatırımcıların ve verilerini güvence altına almak ve bünyelerinde bir araya getirmek isteyen şirketlerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Bu nedenle, VIDT token’ı, herhangi bir yayıncı tarafından paylaşılan bir dosyaya zaman damgası eklemek veya NFT yazdırırken gerekli tüm ayrıntıları blok zincirine kaydetmek için geliştirilmiştir.

VIDT Coin, son zamanlarda popüler bir altcoin olarak anlaşılmaktadır. Özellikle Binance’de listelendikten sonra fiyat artışı buna en iyi örnek olarak kabul ediliyor. Ayrıca, özellikle günümüzde karşılaşılan dokümantasyon sorunları göz önüne alındığında, VIDT Datalink Coin’in arkasındaki arka plan çok önemli kabul edilmekte ve kullanıcı ilgisinin her geçen gün arttığı görülmektedir. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

VIDT Datalink (VIDT) Nereden ve Nasıl Alınır?

VIDT Datalink (VIDT)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu