Vitalik Buterin’in 40.000 Ethereum (ETH) Transfer Ettiği İddia Ediliyor

Perşembe günü zincirde 40.000 Ethereum (ETH) transferini gösteren bir işlem görüldü. İlginç bir şekilde transferin Vitalik Buterin tarafından oluşturulan bir cüzdandan yapıldığına inanılıyor. 

Hafta başında FTX hacker’ı tarafından ETH’nin boşaltılmasının ardından, Ethereum fiyatı o zamandan beri biraz toparlandı. Yazı yazılırken, ETH fiyatı son 24 saatte %3,95 artışla 1.200 $ seviyesinde bulunuyor.

Vitalik Buterin’e Bağlı Adresten Ethereum Transferi mi Gerçekleşti?

Son zamanlarda Ethereum, FTX çökmesi nedeniyle ağır satışlara tanık oldu. FTX iflas duyurusu, kripto piyasasındaki yatırımcıların işini daha da zorlaştırdı. Etherescan verilerine göre, Vb 3 olarak işaretlenmiş gönderici adından 40.000 Ether değerinde bir işlem görüldü. ETH fiyatlarının düşmesinin ortasında, Ethereum balinaları dip fırsatını değerlendirdi. Balinalar, FTX çöküşünün ardından fiyat düşerken 1 milyar doların üzerinde ETH ekledi. Aslında, zincirleme veriler, 21 Kasım’ın geçen yılki en büyük 5. tek günlük balina birikimi olduğunu gösterdi.

Ayrıca FTX korsanı, kripto para birimi çevresinde FUD olduğu için tüm varlıkları ETH’ye dönüştürdü. Bir noktada, hacker 33. en büyük Ethereum (ETH) sahibi oldu ve 280 milyon doları aşan varlıklarla en büyük borsalardan bazılarını geride bıraktı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin Tarih Yazdı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu