Wabi (WABI) Nedir? Wabi (WABI) Geleceği ve Yorum 2022

Wabi (WABI) Nedir?

Wabi Coin (WABI), markalar ve insanlar arasında gerçek ilişkiler kurmaya yardımcı olan dijital bir token projesidir. Markaları ve müşterileri birbirine bağlayan Wabi, ekosisteme katkıda bulunmayı hedefliyor. Wabi platformu sayesinde kullanıcılar, değeri adil, gizli ve güvenli bir şekilde aktarabilirler. Ekosistemde sağlanan geniş araç yelpazesinden yararlanan kullanıcılar, kendi tüketimleri için bir derecelendirme yapabilir.

Wabi (WABI), tüketicileri ve markaları bir araya getiren bir ekosistem olarak tanımlanabilir. Ekosistem katılımcıları için adil, güvenli ve gizli bir etkileşim sağlayan platform, bunun için blockchain teknolojisini ve bir dizi ek aracı kullanıyor. Wabi ekosistemi aslında sanal bir alışveriş merkezi veya alışveriş ağı olarak tanımlanabilir.

Wabi projesi, markalar ve kullanıcıları arasında kaliteli değer aktarımı hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Ekibin oluşturduğu ekosistemde bu hedefe ulaşmak için gereken her şeyin yapıldığını söyleyebiliriz. Wabi platformundan yararlanan işletmeler, mevcut reklam harcamalarından tasarruf edebilecek. Öte yandan platformu kullanan tüketiciler de kendi tüketim alışkanlıklarının farkında olacaklar. Bu sayede ekosistemin tüm bileşenlerinin süreçten yararlandığı bir sistem ortaya çıkıyor.

Wabi tarafından oluşturulan bu ekosistemin adı Taeltech platformu olarak bilinir. Bu ekosistemin kullanıcı yorumları şirketler tarafından incelenir. Sonuç olarak, şirketler ürünleriyle ilgili doğrudan incelemeler alabilirler. Piyasa uzmanları, ürünün kalitesini iyileştirme etkisine sahip olacağını tahmin ediyor. Ekosistemin parçalarının ortak çıkarı Wabi ekosisteminin temelidir. Ayrıca, kullanıcıların basit prosedürleri izleyerek WABI token ödülleri kazanmalarına da izin verilir. Barkod okuma yöntemi bu duruma örnek olarak alınabilir. Böylece kullanıcılar kullandıkları ürünlerin barkodlarını okutarak ödül kazanabilmektedir. Ayrıca çeşitli anketlere katılarak, kartları tarayarak veya yeni kullanıcıları yönlendirerek WABI token’ları kazanmak mümkündür.

Wabi token (WABI) projesinin ana hedeflerinden biri kalpazanlıkla mücadeledir. Wabi ekibi tarafından oluşturulan benzersiz ekosistem sayesinde kullanıcılar, birkaç basit adımı izleyerek ürünün orijinalliğini doğrulayabilecekler. Üstelik bunu yaptıkları için ödül kazanma şansları da var.

Wabi Coin platformunun (WABI) temel çalışma mantığı, kullanıcıları ve markaları bir araya getirmek üzerine kurulu. Kullanıcılar şirketin ürünü hakkındaki görüşlerini bildirir. Şirketler de bunun karşılığında kullanıcılara ödüller sunuyor. Bu alışveriş Wabi vakfı tarafından organize edilmektedir. Ayrıca kullanıcılar Wabi token’larını platformda bulunan markaların ürünlerine harcayabilirler. Sonuç, sürdürülebilir ve dinamik bir ekosistemin yaratılmasıdır.

Kullanıcılar, ekosistemdeki belirli aşamalardan sonra Wabi token’ları kazanabilirler. Bu token’ları ekosistemde de kullanabilirler. Barkod tarama, ankete katılım, etiket tarama ve yönlendirmeler, kullanıcılara WABI token’ları sunabilen seçenekler oluşturur. Bu nedenle, bu işlemlerden herhangi birini yapan Wabi kullanıcıları, WABI token ödüllerini alacaklardır. Token’larınızı WABI ekosisteminde harcamak için de birçok seçenek vardır.

Wabi, web sitesinde yer alan verilere göre, WABI tokenlerinin benimsenme oranının arttığı biliniyor. Ekosistemde kilitli olan WABI token’larının sayısındaki sürekli artış bu cümleyi desteklemektedir. Wabi ekosisteminde bugüne kadar birçok başarılı iş ortaklığına imza atıldığını da belirtmek gerekir. Bu ortaklıklar arasında dünyaca ünlü isimler yer almaktadır. Taeltech, Wabi ekibi tarafından oluşturulan ekosisteme verilen isimdir. Bu ekosistem, şirketlerin birbirleriyle iletişim kurabilecekleri bir altyapı olarak biliniyor. Taeltech platformunu kullanan taraflar, verileri anında ve güvenli bir şekilde paylaşabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   sUSD (SUSD) Nedir? sUSD (SUSD) Geleceği ve Yorum 2022

Wabi Coin, ekosisteme katılan tüketicilerin paketlenmiş ürünleri satın almalarına veya Wabi Coin’lerini satarak fiat para birimine dönüştürmelerine olanak tanır. Başka bir deyişle, ekosistem tamamen tüketicinin isteklerine dayanmaktadır. WABI ekosisteminde Avrupa, Japonya, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden özel etiketler bulunabilir.

Wabi (WABI) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Alex Busarov
  • Yayınlanma Yılı: 2013
  • Blok ZinciriEthereum
  • Toplam Arzı: 100,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 99,999,999
  • Piyasa Değeri: ₺ 93,920,603
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0.5016
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 9.98
  • Proje Amacı: Wabi Ekosistemi, müşterileri ve tedarikçileri bir araya getirmek için oluşturulmuş sanal bir alışveriş merkezidir.

Wabi (WABI) Geleceği

Wabi Coin incelemelerine baktığımızda kendisini bir e-ticaret platformu olarak konumlandırdı. Adil bir satış için müşterileri ve yatırımcıları bir araya getirir. Wabi platformu bu noktaya giderken 2017 yılından bu yana kesintisiz hizmet veriyor. Ağırlıklı olarak Asya pazarına odaklanan Wabi ekosisteminin gelecekte Avrupa ve Amerika pazarlarına da genişlemesi bekleniyor. Wabi platformu bu pazarlarda başarılı olursa, gelecekte Wabi coinlerin fiyatı çok yüksek seviyelere ulaşabilir.

Bu nedenle Wabi Coin gelecek için umut verici görünüyor. Ancak, yukarıdaki ayrıntılar sadece yorumdur ve piyasa dalgalanmaları ile yatırım yaparken akılda tutulmalıdır.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

Wabi (WABI) Yorum

Ekosistem büyüdükçe, tüketiciye sunulan her nokta için WABI dolaşımdan çıkarıldığı için döngüsel arz azalır. 16 Kasım 2020 itibariyle, WABI ekosistemi büyüdükçe 3.000.000’den fazla WABI dolaşımdan kaldırıldı. Wabi, 2013 yılında Alex Busarov ve Yaz Belinskiy tarafından kuruldu. İki kurucu ilk olarak lisede tanıştılar ve London School of Economics’te okuduktan sonra sırasıyla McKinsey ve Bain için danışman olarak çalıştılar.

İkili, birkaç önemli tüketim malları endüstrisi vakasını inceledikten sonra, daha etkili bir pazarlama yolu olması gerektiğine ve hızlı tüketim malları endüstrisinde verimsizliklerin genellikle bir halk sağlığı riski oluşturduğuna inanıyor. Her şey teknoloji ve kararlılıkla çözülebilir.

Wabi (WABI) Nereden ve Nasıl Alınır?

Wabi (WABI)’yi güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu