WINkLink (WIN) Nedir? WINkLink (WIN) Geleceği ve Yorum 2022

WINkLink (WIN) Nedir?

WinkLink (WIN), Tron (TRX) ağı üzerine kurulmuş ilk merkezi olmayan tahmin platformudur. Projenin amacı, akıllı sözleşmelerin başarılı yönetimi için güvenilir bir bilgi akışı sağlamak olarak ifade edilebilir. WinkLink platformu, geliştiricilerin günlük hayatımızdaki tüm verileri ağa bağlamasını sağlar. Sonuç olarak, ağ üzerinde yürütülen akıllı sözleşmeler, gerçek dünya verilerine bağlanabilecek.

WIN, kullanıcıların farklı blok zinciri ekosistemlerinde oynamasına, alışveriş yapmasına ve paylaşmasına olanak tanıyan bir oyun platformu olarak bilinir. WinkLink platformunun Tron (TRX) blok zincirinde olduğunu ve bu şekilde çalıştığını biliyoruz. Kripto kullanıcılarına hizmet veren platformda kullanılan WIN tokenleri, Tron ağı tarafından geliştirilen TRC-20 standardı ile uyumludur. WinkLink platformunda kullanılan WIN token’ın, platformdaki kullanıcıları ve geliştiricileri teşvik etmeyi amaçladığı açıklığa kavuşturulmalıdır.

WinkLink platformu sayesinde geliştiriciler, çeşitli şekillerde çalışabilen merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) geliştirebilirler. Bu uygulamalar hem kripto ekosistemine hem de WIN token benimseme oranına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Kullanıcıların WinkLink ekosistemine katılarak WIN tokenlerini kilitlemeleri, platforma güç veren faktörlerden biridir. Elbette kullanıcılar kilitledikleri tokenlerden gelir elde edebilirler.

Genellikle Ethereum (ETH) blok zinciri ağında çalışan merkezi olmayan uygulamalar görüyoruz. WinkLink platformu, ETH yerine daha iyi gördüğü Tron (TRX) ağını tercih ediyor. Bilindiği üzere kripto piyasasındaki popüler altcoinlerden Tron, Ethereum ağına rakip olarak hareket etmeye devam ediyor. WIN token geliştiricileri, oyun alanına doğrulanabilir ve kolayca kontrol edilebilir akıllı sözleşmeler eklemek ister. Bu şekilde, kullanıcılar kendi benzersiz oyun içi ödüllerini ve ödemelerini geliştirmeyi amaçlar. Bu hedefe ulaşılırsa, yeni WIN token kullanım alanları oluşacaktır. Bu nedenle, kripto para biriminin finansal değeri olmasını doğal olarak sağlayacağız.

WinkLink platformu kripto tokeni WIN, Binance Exchange’in Launchpool ekosisteminde piyasaya sürüldü. Hepimizin bildiği gibi dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, kullanıcılarına sadece alım satım fırsatları sunmakla kalmıyor. Bu devasa platform, devasa ekibiyle çalışmaya ve kripto ekosistemine katkı sağlayabilecek yeni projeleri desteklemeye devam ediyor. Bu projeleri Launchpool adlı platformunda kullanıcılarla buluşturan Binance, İlk Halka Arz (IEO) adı altında etkinlikler düzenliyor. WIN tokenleri bu şekilde çalışmalarına başlar. Token satışının detayları Binance web sitesinde bulunabilir. Binance borsasının bu platformunda BitTorrent token (BTT) gibi birçok başarılı proje kullanıcılarla ilişkilendirildi.

Eskiden TronBet olarak bilinen WinkLink platformu, Nisan 2019’da Binance Launchpool’da piyasaya sürüldü. Bu satıştan sonra dağıtılacak olan WIN’in toplam tutarının dolaşıma girmesi, Binance verilerine göre, etkinlik aracılığıyla kullanıcılardan yaklaşık 10 milyon dolar fon toplandı.

Ekip tarafından sağlanan her bir hizmete bakarak WinkLink (WIN) platformunun nasıl çalıştığını anlayalım. İlk hizmet, platformdaki güvenilir fiyat verileridir. Bu veriler, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamalarının daha verimli çalışmasını sağlayacaktır. Bu verilerin platformda yer alacak uygulamalarda birçok kullanım alanına hizmet etmesi bekleniyor. WinkLink platformunun kullanıcılarına sunduğu hizmetlerden biri de Tron ağının hızını arttırmasıdır. Zaten son derece hızlı işlem işlemesi ile bilinen Tron ağı, WinkLink platformu ile daha da hızlı bir hal alıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Evmos (EVMOS) Nedir? Evmos (EVMOS) Geleceği ve Yorum 2022

Platform ayrıca kullanıcılarına RainDrop mekanizması olarak adlandırılan bir hizmet de sağlıyor. Bu mekanizma sayesinde platforma bağlı her merkezi olmayan uygulamanın (dApps) gelirden eşit pay almasını sağlıyoruz. Bu sayede platformun gelişimini ve sürdürülebilirliğini sağlamayı amaçlar. Ek olarak, kullanıcılar WIN token’ını kilitleyerek bu durumdan faydalanabilecekler.

WINkLink (WIN) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Lucia Wong
  • Kuruluş Yılı: 2018
  • Blok ZinciriTron
  • Toplam Arzı: 999,000,000,000
  • Dolaşımdaki Arzı: 961.740.000.000
  • Piyasa Değeri: ₺ 1.988.522.747,59
  • En Düşük Fiyat: ₺ 0,0017
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 0,019
  • Proje Amacı: WinkLink (WIN), Tron (TRX) ağı üzerine kurulmuş ilk merkezi olmayan tahmin platformudur. Projenin amacı, akıllı sözleşmelerin başarılı yönetimi için güvenilir bir bilgi akışı sağlamak olarak ifade edilebilir.

WINkLink (WIN) Geleceği

Platformun WinDrop mekanizması ile büyüyeceğine ve gelişeceğine inanılıyor. Win ekibi, Win Coin’in geleceği için daha canlı topluluklara ulaşacağına ve planladıkları yönetişim süreci, protokol, teşvik ödülleri vb. teşvikler ve paylaşım mekanizmaları gibi birçok hedefle bu platforma katılımın daha da artacağına inanıyor.

WIN Coin’in geleceği, TRON ağının geleceği ile doğrudan bağlantılıdır. Ekosistemdeki akıllı sözleşmelerin zayıf noktasını güçlendiren ve dış dünyaya açan WIN, gerçek dünya ile blok zinciri arasında bir köprü görevi görüyor.

Tron ağı üzerinden yatırımcıların Win Coin yatırımlarının gelecekteki tüm satın alma taleplerinin kolaylıkla karşılanabileceği açıklandı. Win Coin’in bu kadar kısa sürede fiyat artışının ana nedeninin aşağı yönlü olduğu düşünülüyor ve aynı nedenlerle bu yukarı yönlü ivmenin yılın ikinci yarısında da devam etmesi bekleniyor.

WINkLink (WIN) Yorum

Win Coin’in bu kadar kısa sürede fiyat artışının ana nedeninin stake edilmesi olduğu düşünülüyor ve bu artışın aynı nedenlerle yılın ikinci yarısına kadar devam etmesi bekleniyor. Kripto para analistleri ve yatırımcıları, WIN Coin’in akıllı sözleşmeleri mümkün kılan yapısı hakkında konuşuyor. WIN Coin tarafından sağlanan yüksek işlem hızı büyük beğeni topluyor.

Yorumlarda ERC-20 tokenlerini yavaşlatmaya dayalı yeni bir alternatif arayanların işlemler için WIN Coin’i tercih edebileceği düşünülüyor. Kripto pazarındaki yükseliş eğiliminin devam etmesi nedeniyle Win Coin uzun vadeli kazançlar gösteriyor. Öte yandan Win Coin’in kazanma oranının uzun vadede yeterli olmayacağına inanan analistler de var. Temel olarak Win Coin kripto para birimine yatırım yapmadan önce Bitcoin başta olmak üzere mevcut piyasa trendini takip etmek gerektiği belirtiliyor.

WINkLink (WIN) Nereden ve Nasıl Alınır?

WINkLink (WIN)’i güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu