XCAD Network (XCAD) Nedir? XCAD Network (XCAD) Geleceği ve Yorum 2022

XCAD Network (XCAD) Nedir?

XCAD Ağı, geliştiricilere içeriği simgeleştirerek ve her yaratıcının hedef kitlesini paylaşarak teşvik edici bir ekonomi yaratmaları için DeFi araçları sağlar. XCAD Ağı, içerik oluşturucular için özel NFT Marketplace’i de destekler ve tek tıklamayla nadir ve sınırlı sayıda NFT’ler oluşturmanıza olanak tanır.

Xcad Network, şifreleme ve NFT teknolojilerini kullanarak içerik görüntüleyenlerin gücünden ve değerinden yararlanan, Zilliqa tarafından desteklenen küresel bir platformdur.

XCADEMY, izleyicileri ödüllendirirken aynı zamanda mevcut içerik oluşturuculardan para kazanan bir DeFi platformudur.

XCADEMY, halkın yaratıcılarının gelecekteki gelişimi hakkında spekülasyon yapmasına izin veren kendi DEX’ine ve ayrıca bir NFT pazarına sahiptir.

Xcad Ağı, bu yaratıcıların kendilerini ve içeriklerini tanımlamalarına izin vererek mevcut yaratıcılardan daha fazla yararlanır.

Xcad, içerik oluşturucular ve izleyiciler için özel olarak tasarlanmış kendi NFT pazarına, fiat ağ geçidine ve daha basit NFT depolama seçeneklerine sahiptir. Market Sunucusu NFT’leri Barındırır NFT anları, bir içerik oluşturucunun NFT’ler olarak kaydedilen ve yayınlanan videosunun belirli bölümleridir.

Xcad yalnızca mevcut geliştiricileri desteklemez; Xcad ekosistemi ayrıca, 50 milyondan fazla abonesi olan, tamamen XCAD Influencer token’ıyla desteklenen yeni başlayan içerik oluşturucular için bir araç setine sahip bir e-öğrenme platformu içerir.

Xcad ayrıca, influencer’ların mevcut iş akışlarını değiştirmeden içerikle etkileşim için para kazanmalarına izin vererek sadık izleyicileri ödüllendirmelerini sağlayan gelişmiş özellikler sunar.

İzleyiciler, Xcad DEX aracılığıyla potansiyele sahip olduğuna inandıkları içerik oluşturucu token’larını alıp satarak gelecekteki içerik oluşturucu büyümesi hakkında spekülasyon yapabilirler. Bu token’lar, yaratıcının tüm token’ları hakkında gerçek zamanlı verileri görüntüleyen Xcad’in ImpactrMarketCap.com üzerinden izlenebilir. Bunu bir CHZ hayran token’ı veya etkileyiciler için bir kripto para birimi olarak düşünün. İçerik oluşturucular büyüdükçe, giderek daha fazla içerik oluşturucu token’ı yakılır ve bu da onları nadir hale getirir. Sonuç olarak, Taraftar Tokenları arz ve talep nedeniyle daha değerli hale geliyor.

Bu özellikle, içerik oluşturucular, Xcad topluluğundaki token sahipleri tarafından yönetilen bir dönüm noktasına ulaşıldığında elde edilen token’ların kilidini açabilir.

İlk aşama, Xcad’in şirket içi bağlantılarını kullanarak içerik oluşturucuları Xcad programına dahil etmeye odaklanacak. İlk bölüm, içerik oluşturucuların izleyicilere satılabilir NFT anları da dahil olmak üzere kendi NFT’lerini oluşturmalarına izin vermekle ilgilidir. Kişiselleştirilmiş tasarımlar ve rozetler olarak NFT, satın alınabilen ve öğrenci kayıtlarına eklenebilen Xcademy e-öğrenme platformunda da bulunacak.

İkinci aşama, kripto ile gerçek dünya arasındaki uçurumu devasa ölçekte gerçekten kapatmaya başladıkları yer olacak. Xcad, içerik oluşturuculardan doğrudan YouTube’da alıntı yapmaya başlayacak. Bazı içerik oluşturucular, izleyicilerini tarayıcı eklentilerini indirmeye teşvik eder.

İndirilen kişiler, içerik oluşturucunun içeriğini her görüntülediklerinde ödül almaya başlayacak. Kullanıcılar kripto para ürettiklerinin farkında olmayabilirler.

Xcad, bir içerik oluşturucu token’ı geliştirmeye başlayacak ve herhangi bir içerik oluşturucunun programa başvurmasına izin verecektir. Xcad token sahipleri, hangi içerik oluşturucuların belirtilebileceğini yönetecek ve onaylanmış içerik oluşturucular için kilometre taşları belirleyecektir.

Tarihte ilk kez, izleyiciler, ortak karmaşık kripto para birimleri satın almak için herhangi bir deneyim gerekmeksizin doğrudan eklentiden içerik oluşturucu token’ları alıp satabileceklerinden, içerik oluşturucuların gelecekteki gelişimi hakkında spekülasyon yapabilirler.

İzleyiciler içeriği görüntülemek için daha yüksek ödüller talep edeceğinden, yaratıcının nakit havuzunda çok sayıda XCAD token’ı kilitlenecektir. İçerik oluşturucu token’ı başarılı olduğunda, içerik oluşturucu, izleyicileri ödüllendiren izlenme süresi metriği nedeniyle içerik token’ını takip etmeme konusunda dezavantajlı olacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Newscrypto (NWC) Nedir? Newscrypto (NWC) Geleceği ve Yorum 2022

XCAD Network (XCAD) Genel Bilgiler

  • Kurucusu: Oliver Bell, Joel Morris ve Bernice Thomas
  • Kuruluş Yılı: 27 Mayıs 2021
  • Blok ZinciriEthereumZilliqa
  • Toplam Arzı: 199,105,531
  • Dolaşımdaki Arzı: 24,308,236
  • Piyasa Değeri: ₺ 1.726.557.617,25
  • En Düşük Fiyat: ₺ 8,11
  • En Yüksek Fiyat: ₺ 148,26
  • Proje Amacı: YouTuber gibi içerik oluşturucuların para kazanmasını sağlayan bir DeFi çözümüdür.

XCAD Network (XCAD) Geleceği

Öncelikli olarak içerik oluşturucular için bir tokenizasyon platformu olarak hareket eden ve içerik oluşturuculara ve hayranlara fayda sağlamayı hedefleyen XCAD Network, gelecek hedefleri ve yol haritaları ile de öne çıkmayı başarıyor. Kısa vadeli ve uzun vadeli vizyoner yaklaşımı ile birçok projeden ayıran özelliği onu en umut verici projelerden biri haline getirmiştir. Bu ulaşılabilir hedefler sayesinde yeni yatırımcıların projeye olan ilgisinin de arttığı tespit edilmiştir.

Pazara girdikten sonra hızla yükselen XCAD, birçok yatırımcının satın alması için hala erken aşamalarda olduğuna inanıyor. Öte yandan, dolaşımdaki arzın XCAD’e daha fazla pompalama avantajı sağlayacağı fikri de öne çıkıyor. Güncel grafik görünümüne göre bu formasyonda kalması ve kırılmaması durumunda bir süre daha risksiz bir pozisyonda seyretmesinin beklendiği belirtiliyor. Yaşadığı sert düşüşün ardından yukarı yönlü bir trend sergileyen XCAD, piyasa tarafında da geleceğine ilişkin belirsizlikleri perdeliyor. Projenin güçlü destekçilerinin sayısındaki artış ve popülaritesi, projenin başarı olasılığını artırmasını sağlayacaktır. Ancak, risk devam etmektedir.

XCAD Network projesi genel olarak umut verici ve içerik oluşturucuları ve Youtube gibi platformlardaki hayranları; NFT, jeneratör tokenizasyonu, DEX gibi farklı çözümlerden faydalanmasını sağlar. Gelecekte popüler olması bekleniyor. Yatırım açısından XCAD, maceracı görünümüyle öne çıkıyor. Uzmanlara göre olumlu fiyat hedeflerine rağmen, hala her şeyi kaybetme riski var. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce bunların sadece bir tahmin olduğunu, kendi araştırmanızı yapmalı ve uzmanların görüşlerini dikkate almalısınız.

XCAD Network (XCAD) Yorum

XCAD, hem ZRC2 hem de ERC-20 formatlarında mevcut olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcıların özel bir token köprüsü kullanarak ikisi arasında kolayca dönüştürme yapmasına olanak tanır. XCAD ayrıca, NFT Marketplace’te nadir ve sınırlı sayıda NFT’nin tek tıklamayla oluşturulmasına izin verir. Bu bakımdan XCAD’in net üzerinde çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bazı pazarlarda çiftler ile yatırım amaçlı kullanılabilir.

XCAD Network, içerik oluşturuculara ek içerikten para kazanma seçenekleri sunarken küçük içerik oluşturucuların kanallarını büyütmelerine izin vermek için Youtube algoritmasından yararlanan yenilikçi bir platformdur. Bu özellik ile yakın zamanda XCAD fiyatının da artması bekleniyor. Proje hedeflerine ulaşıldığında, uzmanların çoğunun XCAD’e yönelik beklentileri olumlu bir eğilim gösteriyor.

XCAD Network (XCAD) Nereden ve Nasıl Alınır?

XCAD Network (XCAD)’ü güvenli olarak alabileceğiniz bazı büyük borsalar aşağıdaki gibidir:


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu