XRP 0.20$'ın Altına Düştü - BTC MAGAZİN

XRP 0.20$’ın Altına Düştü

Coinbase’in 19 Ocak 2021’de XRP ticaretini durduracağını açıklamasının ardından XRP fiyatı 0.19$’a düştü. Benzer şekilde Crypto.com, OKCoin ve diğerleri de XRP’nin kaldırıldığını duyurdu.

Coinbase 19 Ocak 2021’de XRP ticaretini durduracağını açıklamadan önce XRP yaklaşık 0.30$’dan işlem görüyor. Dijital varlık 24 saat içinde %30’dan fazla düştü ve daha fazla borsanın varlığı delist etme olasılığı olduğu için XRP daha büyük bir geri çekilmeye hazır görünüyor.

XRP Fiyatı Düşmeye Devam Edebilir

Birçok teknik gösterge XRP fiyatının bir toparlanma için hazır olduğunu gösterse de, yatırımcılar son derece dikkatlı olmalı.

XRP/USD 1 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, balina sayısı gibi on-chain metriklerine odaklanmalıyız. Görünüşe göre, 10.000.000 veya daha fazla coine sahip büyük XRP sahiplerinin sayısı son dört günde 11 düştü. Benzer şekilde 1.000.000 ila 10.000.000 coin tutan balina sayısı 1.253’ten şu anki en düşük sayı olan 1.116’ya düştü ve bu da büyük sahiplerin XRP pozisyonlarından çıktığını gösteriyor.

XRP sahiplerinin dağılımı.

Görünüşe göre ABD merkezli her borsanın XRP’yi delist etme ihtimali var. Bununla birlikte, Çin merkezli OKCoin’in de yakın zamanda varlığı delist etmesi diğer global borsaların XRP’yi kaldırma olasılığına işaret ediyor. XRP’yi delist ettiğini açıklaması beklenen bir sonraki borsa Kraken’dir ancak Binance.US’nin de böyle bir şey yapabileceğine yönelik söylendiler var.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu