XRP Fiyatı Düşerken David Gokhshtein Bunun Alım Fırsatı Olduğuna İnanıyor

Btcmagazin market verilerine göre, XRP’nin fiyatı son 24 saatte %2,88 düşüşle 0,4461 $ fiyatla işlem görüyor. XRP fiyatı, boğaların 29 Eylül’de 0,509 $’lık yüksek dirençle karşılaşmasından sonra düştü. Bunu takiben, bir geri dönüş olmadığı sürece XRP art arda dördüncü kayıp gününü işaret edebilir.

XRP’nin son üç gündeki fiyat hareketinin ortasında, Gokhshtein Media’nın kurucusu ve kripto meraklısı David Gokhshtein, “süper değer düşüklüğü olan bir şey aradığını ve bu nedenle XRP’ye 1000 dolar koymayı düşündüğünü” söyledi. Gokhshtein, Ripple’ın muhtemelen mahkemede SEC’e karşı kazanmasının önemini vurguladı. Ayrıca, halihazırda elinde bulundurduğu XRP cüzdanına daha fazla ekleme yapmayı düşündüğünü de belirtti. Bunun nedeni, fiyatı patlamadan önce genellikle daha fazla XRP satın almak istemesi. Son olarak, Gokhshtein son tweet’in önerdiği gibi sözünü yerine getirmiş gibi görünüyor.

XRP Fiyat Tahmini

XRP, 28 Eylül’de 0,43$’dan toparlandı ve düşüşlerde satın alma duyarlılığında bir geçiş olduğunu gösterdi. XRP fiyat rallisi, bu seviyenin üzerindeki dirençle karşılaştıktan sonra 29 Eylül’de 0,509$’da durdu. Düşen piyasa koşullarıyla birleşen tükenme, XRP fiyatını tekrar aşağı itti ve 3 Ekim’de 0,43 dolarlık kilit desteği yeniden test etti.

Boğalar önceki zamanlarda görüldüğü gibi 0,43 $ seviyesinden herhangi bir önemli girişimde bulunursa, başka bir ralli girişimi XRP’nin fiyatını %7 artışla 0,468 $’a çıkarabilir. Bununla birlikte, ayıların 0,48 ila 0,509 dolar bölgesinde toparlanmayı durdurmaya çalışacakları için vazgeçmeleri pek olası değil. Oldukça olumlu bir senaryoda, XRP fiyatı 0,558 dolarlık direnci yeniden test edebilir. XRP şu anda fiyat kırılmadan önceki bir konsolidasyon dönemini temsil eden üçgen şeklinde işlem görüyor. 0,321 doların altında bir kırılma, XRP fiyatı için olumlu senaryoyu geçersiz kılabilir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple İçin Olumlu Tahmin; XRP Yeni Bir Rekora Ulaşabilir!

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu