XRP Topluluğu Heyecanla Bekliyor: Hinman Belgesi ve Ripple Davası Özet Hüküm Talepleri Açıklanacak

13 Haziran’da yayınlanması beklenen eski SEC yetkilisi William Hinman’ın kamuoyuna açıklanmış olan belgeleri ve Ripple davasında özet hüküm talepleri, XRP topluluğu içinde beklentilerin yükselmesine neden oluyor.

Binance ve Coinbase’a karşı son dönemde açılan davalardan dolayı, Hinman belgelerinin tüm kripto para endüstrisi için ne anlama gelebileceği konusundaki beklentiler devam ediyor.

XRP topluluğu da aynı şekilde heyecan içinde. CryptoLaw kurucusu ve XRP sahiplerinin avukatı John Deaton, William Hinman’ın konuşmasının beşinci yıldönümüne dikkat çekiyor. Hinman, 2018 yılında yaptığı bir konuşmada Ethereum’un bir menkul kıymet olmadığını ilan etmişti.

14 Haziran’da, konuşmadan beş yıl sonra, Deaton Jeremy Hogan, Marc Fagel ve Carl Cecere ile birlikte bir hukuk paneli tartışmasına katılacak. CryptoLaw kurucusu, eski ticaret ve piyasalar direktörü Brett Redfern’ın “konuşmanın piyasada karışıklığa veya daha fazla spekülasyona yol açabileceği” uyarısını paylaştı ve “O zaman neden konuşma yapıldı?” sorusunu gündeme getirdi. John Deaton, e-postaların, Hinman’ın büyük çıkar çatışmalarını ortaya çıkaracağını düşünüyor:

“E-postalar, Hinman’ın çıkar çatışmalarının büyüklüğünü vurgulayacak. İnsanlar, ‘O zaman neden konuşma yapıldı?’ diye soracaklar.”

Deaton, e-postaların Howey analizini değiştirmeyeceğini, ancak 1930’ların ve 1940’ların eski örneklerini modern teknolojiye uygulamanın zorluğunu göstereceğini ve e-postaların Coinbase ve Ripple’a halk nezdinde yardımcı olabileceğini ve Kongre’de iki taraf arasında çaba artırıcı etkileri olacağını belirtti.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Davasında Büyük Gelişme; Hinman Belgeleri Sonunda Yayınlandı!

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu