Yatırımcıların Uzun Vadeli Ethereum Birikimi Rekor Seviyeye Ulaştı

Önde gelen zincir üstü veri sağlayıcısı Glassnode tarafından otomatik bir uyarı hizmeti olan Glassnode Alerts, son kez 12 ila 24 ay önce hareket eden Ether (ETH) kripto paralarının sayısında hızlı bir artış olduğunu bildirdi.

Glassnode Alerts tarafından bugün paylaşılan bir tweet’e göre, 35,185,071.976 Ether (ETH), 12 ila 24 ay önce cüzdanlar arasında taşındı. Bununla birlikte, en az bir yıl boyunca hareketsiz kaldılar.

Bu kategoride bu sayıda Ether (ETH) en son 10 Ekim 2018’de kaydedildi. Bir dereceye kadar bu, düşüş durgunluğu sırasında uzun vadeli Ethereum (ETH) sahipleri tarafından gösterilen bir güven sinyali olarak yorumlanabilir.

Ayrıca, Ethereum (ETH) arzının arttığına dikkat edilmelidir: bu nedenle, 2018’in yükseği, hareketsiz Ether arzının payı açısından daha etkileyiciydi.

Ethereum (ETH) fiyatı 24 saat içinde iki kez 1,660 dolardan reddedildi 4-5 Kasım’da, Ethereum (ETH) fiyatı yedi haftanın en yüksek seviyelerine yükseldi. Yerel zirvesi, büyük spot borsalarda 1.660 doların üzerinde kaydedildi. Kripto para birimi kapitalizasyonunda genel bir artışın yanı sıra, Ethereum (ETH) fiyat artışı, Vitalik Buterin tarafından güncellenmiş Merge sonrası yol haritasının yayınlanmasına bağlanabilir.

Bununla birlikte, Ethereum (ETH) bu yükselişi daha da genişletemedi: şu anda ikinci kripto para birimi, 24 saat içinde %2.13 düşüşle 1.579 dolardan el değiştiriyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   HTX Global Hacklendi, Yüklü Miktarda Ethereum (ETH) Çalındı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu