20 Şubat 2021 Chainlink, Aave, SushiSwap Fiyat Analizi - BTC MAGAZİN

20 Şubat 2021 Chainlink, Aave, SushiSwap Fiyat Analizi

Chainlink, son 48 saatte bir yükseliş modelinden çıktı ve bir kez daha onun üzerine çıkmak için bir tedarik bölgesini test ediyordu. Aave azalan bir üçgen oluşturdu ve bir kırılma 550 $ ‘a doğru bir hareket görebilirdi ve SushiSwap listelerde yükseliş gösterdi.

Chainlink [LINK]

Kaynak: TradingView
LINK / USD

Chainlink, simetrik bir üçgen modelinden çıktı ve 35,2 dolarlık bölge civarında önceki yüksek direnci yeniden test etti. 34.9 – 35.6 $ arası, LINK’in bir talep bölgesine çevirmesi gereken bir arz bölgesidir. Fiyat yükselip bu bölgeyi tekrar test ettiğinde, bu alan LINK için iyi bir satın alma fırsatı olacaktır.

RSI nötr 50’nin altına düşmedi ve bu, yükseliş trendinin devam ettiğini gösterdi. Stokastik RSI aşırı alım bölgesinin derinlerindeydi, ancak bu olası bir düşüş göstermiyor.

35.74 $ işaretinin üzerinde, % 27 Fibonacci uzatma seviyesi, LINK boğaları için 40.3 $ ‘lık bir hedef sunuyor.

Aave [AAVE]

Kaynak: TradingView
AAVE / USDT

Aave ayrıca bir yükseliş grafiği modeli oluşturdu ve bir kırılmanın eşiğindeydi. Azalan üçgen modeli genellikle fiyat hedefini bir kırılmayı takiben desenin zirvesinde görür. Bu, önümüzdeki günlerde AAVE için yaklaşık 560 dolarlık bir teknik hedef sunuyor.

Hacim, 20 dönemlik hareketli ortalamanın biraz üzerinde seyrederken, MACD bir alım sinyali vermek için yükseliş eğilimi oluşturdu.

Yukarı doğru hareket etmeden önce, azalan trend çizgisinin önümüzdeki birkaç saat içinde yeniden test edilmesi de mümkün.

SushiSwap [SUSHI]

Kaynak: TradingView
SUSHI / USDT

SUSHI yükselen bir kanalda işlem görüyordu ve kanalın orta noktası, yakın geçmişte fiyata hem destek hem de direnç olarak hizmet etti. 15.8 $ seviyesinde bir miktar direnç bekleniyordu, ancak bu seviyenin önümüzdeki saatlerde desteklenmesi için çevrilmesi olabilir.

OBV, alıcılardan gelen güçlü talep ve alım hacmini göstermek için bir dizi yüksek düşükler yayınladığı için yükseliş trendindeydi. Awesome Osilatörü, sıfır çizgisinin altındaydı ve henüz bir satın alma sinyali veya boğaların lehine bir momentum değişikliği göstermedi.

 

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu