Hakkımızda - BTC MAGAZİN

Hakkımızda

Burada büyük bir ekip, paranın değişen geleceğine inanarak, disiplin ve özveri ile çalışıyor. Okurlarımızı seviyoruz. Çünkü onlar bizim en büyük motivasyonumuz. Biz, hep birlikte, geleceği şekillendiriyoruz.

Ufuk Toprak – Btcmagazin.com kurucusu

2019 Ocak ayında ‘Türkiye’de kripto para sektörüne katkıda bulunmak, yatırımcıların piyasa verilerine ulaşmasında ana kaynak olmak ve Türk kripto para gönüllülerini desteklemek için yayın hayatına başlamış olan Btcmagazin.com kısa sürede büyük ilgi görmüştür.

Tamamen gönüllüler işbirliği ile kurulmuş olan Btcmagazin.com, ahlaki ve vicdani sorumluluk duygusu ile özgün, tarafsız ve en üst düzey çaba misyonu ile sektör var oldukça varlığını korumaya çalışacak ve kripto gönüllülerin dijital dostu olacaktır.

14 kişilik ekibi ile 7/24 habercilik operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı ve gelişimini büyütmeyi hedefleyen Btcmagazin.com’un gelişimine katkıda bulunmak ve birbirinden yetenekli ekip üyelerinin arasında yer almak isteyen herkes iletisim@btcmagazin.com adresinden iletişime geçebilir.

Başa dön tuşu