ABD Kongre Adayı: Bitcoin Borsadan Kazanç Sağlayacak

ABD’nin 2020 sonlarında yapılacak seçimlere aday olan Cumhuriyetçi Kongre üyesi David Gokhshtein, son zamanlarda çoğunlukla Bitcoin hakkında olmak üzere çeşitli coinleri tartışarak kripto hakkında tweet atıyor.

Yakın zamanda paylaşılan bir tweette en iyi kripto paradan tekrar bahsetti ve BTC Perşembe günü 7.000 doların altına düştüğünden birçok insanın şok olduğunu söyledi. Bir açıklama sundu ve sonra ne olacağını bile önerdi.

‘İnsanlar paralarını alıyor’

David Gokhshtein, birçok insanın tekrar geri çekildiğini tweetledi. Ancak, şimdi paralarını BTC’den alanların, arabalarının taksitlerini ve kiralarını ödemek zorunda olduklarına dikkat çekti.

Kongre adayı ayrıca ‘gerçek’ yatırımcıların da borsada biraz kazanmak için Bitcoin‘den ayrıldığını öne sürdü. Daha sonra Gokhshtein, kazanımlarını BTC’ye geri koyacaklarını düşündüğünü belirtti.

“Şu an borsadan bazı kazançlar elde etmek için “ gerçek” al-satçılar #Bitcoin’den çekilirlerse ve bu kazançları alıp #Bitcoin’e geri koyarlarsa şaşırmam.”

Gokhshtein: BTC’mi satmıyorum

David Gokhshtein geçtiğimiz günlerde, en iyi kriptonun bir değer deposu olduğuna inandığı için şimdi BTC’sini kullanmayacağını tweetledi.

Ayrıca XRP, NANO ve DGB gibi diğer dijital para birimlerini almasıyla, XRP’nin ‘işe yarar ve NANO’dan daha hızlı olduğunu söyleyerek toplulukla paylaştı. Ancak, ona göre, DGB hepsinden daha hızlıdır.

Daha önce, Gokhshtein ayrıca insanlar ‘ceplerine biraz fiat para koymak’ isteyeceğinden, Bitcoin’in yakında büyük bir satış göreceğini tweetlemişti.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın