Avrupa’nın En Büyük Kripto Borsası Önde Gelen Altcoin AVAX’ı Listeleyecek

Londra merkezli kripto para borsası Bitstamp, bu hafta bir blog yazısında Avalanche (AVAX) kripto para birimini listeleyeceğini duyurdu. Avrupa’nın en büyük borsası, dünyanın bir numaralı kripto para biriminin sentetik bir versiyonu olan Wrapped Bitcoin’i (wBTC) de listeleyecek.          

Bu kripto paraları euro ve dolar karşısında takas etmek mümkün olacak. Emir defterleri 10 Mart’ta sadece transfer modunda kalacak. Listelemenin bu ilk aşamasında, borsa tarafından yalnızca gelen tokenlar kabul edilecek.

11 Mart’ta kripto para birimleri salt post modunda olacak. Bitstamp tam alım satımı etkinleştirmeden kısa süre sonra limit emirleri eşleşmeye başlayacak.

Geçen Kasım ayında, bir başka tanınmış “Ethereum katili” olan Cardano, Bitstamp’ta listelendi.

Avrupa’nın en iyi kripto borsası da Aralık ayı başlarında Shiba Inu meme kripto parası için destek ekleyeceğini duyurdu, ancak tokenin listelenmesi teknik sorunlar nedeniyle ertelendi. SHIB’nin borsada ne zaman görüneceği belirsizliğini koruyor.

Ağustos 2011’de kurulan Bitstamp, 267 milyon dolara ulaşan günlük işlem hacmiyle önde gelen bir endüstri oyuncusu olmaya devam ediyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dogecoin ve Shiba Inu, ABD'deki En Popüler Kripto Para Birimleri Arasında Yer Alıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu