Binance Geliştiricileri Eğitim ve İşbirliği Platformu Başlattı - BTC MAGAZİN

Binance Geliştiricileri Eğitim ve İşbirliği Platformu Başlattı

Binance, Binance X adlı yeni geliştirici odaklı projesini tanıttı.

Binance , 29 Ağustos’ta Binance X’i piyasaya sürerek, Blockchain geliştiricilerine Binance’in projelerinde ve tüm Blockchain ekosisteminde yeni çözümler geliştirmek için gerekli tüm kaynakları sağlamayı amaçlıyor.

Binance X platformunun, Binance konusunda eğitim ve işbirliğine destek vererek, bunları büyümenin farklı aşamalarında projelerin ilerlemesine yardımcı olan ilgili dahili programlara bağlayarak geliştiricilere ve girişimlerine destek vereceği bildiriliyor. Programlar arasında, Binance Labs Incubation, şirketin stratejik yatırım kolu olan M&A Binance Launchpad ve, GoBNB’den Hammad Tariq de dahil olmak üzere büyük geliştiriciler ve araştırmacılar tarafından desteklenen 40’tan fazla projeye sahip bir program yer alıyor.

Özellikle, yeni platform, geliştiricilerin, Binance Chain, Binance.com API’leri, Trust Wallet SDK’leri ve Binance Charity bağış platformu, basın bülteni dahil olmak üzere bir dizi Binance ürününde yeni çözümler yaratmalarına izin verecek.

Geliştiriciler, her bir üründen Binance ile ilgili resmi geliştirici kaynaklarına ulaşabilecekler. Buna ek olarak, Binance X’in Evangelist Programı, yerel ve üniversite buluşmaları, okuma grupları, atölye çalışmaları ve hackattonlar yürütmek için gönüllüler topluyor.

Binance, işlem platformunun Eylül ayında piyasaya sürüleceğini bildirdi.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu