Binance Visa Kart İle XRP, BTC ve BNB Alımını Başlattı - BTC MAGAZİN

Binance Visa Kart İle XRP, BTC ve BNB Alımını Başlattı

Ticaret hacimi olarak en büyük kripto para borsası olan Binance, Ripple’ın XRP’sini Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Binance Coin (BNB)’yi kullanıcıların Visa banka / kredi kartlarını sisteme ekleyerek satın alabileceklerini açıkladı

Şimdilik, borsanın kartla satın alma desteği sadece Avrupa Ekonomik Bölgesi’ne (AEA) ait ülkelerini kapsıyor.

Başlangıçta kullanıcılarına Visa kart ekleme seçeneği sunan Binance, ilerleyen zamanlarda küresel ödeme alanında başka bir lider olan Mastercard’ı da destekleyeceğini açıkladı. Borsa ayrıca doğrudan kredi kartıyla satın alınabilecek ek kripto para birimleri ekleyecek. 

Binance, kullanıcıların Ocak ayında İsrail merkezli ödeme sağlayıcısı Simplex aracıyla kredi kartlarıyla Bitcoin, XRP ve diğer dijital varlıkları satın almalarını sağlayan bir seçenek sundu. Borsanın fiat ağ geçitlerini geliştirmek için ilk adım buydu. Bugünkü gelişmeyle kullanıcılar artık üçüncü taraf şirkete güvenmeden banka / kredi kartlarını doğrudan kullanabilecekler.

Binance, son zamanlarda Türk Lirası (ETH / TRY, XRP / TRY, USDT / TRY) işlem çiftlerinin sayısını artırdı. Borsa, Türk Lirası dışında, Euro ve Rus Rublesi de dahil olmak üzere diğer fiat para birimlerini de destekliyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu