Binlerce Bitcoin Balinalar Tarafından Transfer Edildi - BTC MAGAZİN

Binlerce Bitcoin Balinalar Tarafından Transfer Edildi

Büyük kripto para transferlerini izleyen Whale Alert, anonim balinalar arasında toplamda yaklaşık 2 milyar dolarlık kripto taşıyan iki büyük Bitcoin işlemi tespit etti.

Balina, Bitcoin’de 1,67 milyar dolar kazandı

Yukarıda belirtilen iki transfer 15.100 ve 12.006 BTC taşıdı. Bu transferlerin değeri yazım anında 926839,51 ABD Doları ve 736929,48 ABD Dolarına eşit.

Whale Alert’e göre, bu transferler, sahipleri kayıtlı olmayan, anonim kripto balinalarının kripto adresleri arasında gerçekleştirildi.

Bu arada, son birkaç gün içinde, lider kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 66.930$’a ulaştıktan sonra, önce 63.000$ bölgesine ve ardından 60.000$ seviyesine düşerek bir geri çekilme gerçekleştirdi.

Bitcoin bundan sonra 61.000 doların üzerinde toparlandı. CryptoQuant’a göre bu düzeltme, BTC varlıklarını satan kısa vadeli sahiplerinden kaynaklanıyor.

Bitcoin aktif adresleri ve dolaşımı güçlü kalıyor

Santiment tarafından paylaşılan verilere göre , ilk önce 61.000 dolara ve ardından 60.000 dolara düzeltmeye rağmen, Bitcoin için ana iki metrik – aktif adresler ve dolaşım – önde gelen kripto için güçlü kalıyor.

Çin, Bitcoin ETF veri aramasını yasakladı

Çinli kripto gazeteci ve blogcu Colin Wu’ya göre, Çin, Bitcoin ETF’ler üzerinde piyasa verileri için arama sonuçlarını tarayıcılardan engelledi.

Çin’in en büyük hisse senedi alım satım platformu olan Chainnews’e göre, Futu Niuniu ve Tiger Securities’te artık Bitcoin ETF piyasa verilerini aramak mümkün değil. BITO’nun listelendiği ilk gün, bir zamanlar Tiger Securities uygulamasında bir numaralı sıcak hisse senediydi.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu