Bitcoin (BTC) Rallisi Devam Edebilir!

Bloomberg’e göre, Bitcoin’in fiyat grafiği, boğaların 50.450 $ ve ardından 54.000 $’a bir kırılma öngördüğü yükselen bir yükseliş momentumu gösteriyor gibi görünüyor. Yazım zamanında, Bitcoin 45.094 $ ‘lık gün içi en yüksek seviyelerine ulaştıktan sonra 44.418 $’dan işlem görüyor.

Bitcoin, mevcut rallisinin devamını önerebilecek bir model izliyor gibi görünüyor. Bitcoin’in fiyat tablosunda, sözde üçgen şekli sıkılaşıyor ve kripto para birimi üçgenin üst ucunda sallanıyor. Bu, Bitcoin için olumlu bir ivme gösterebilir. Fibonacci uzantılarının teknik analiz yaklaşımına göre, Bitcoin, 45.332 doları aşarsa, 50.450 dolar ve 54.000 dolar seviyeleri devreye girebilir.

Bitcoin (BTC), dünyanın dördüncü en büyük stablecoin olan UST’ye odaklanan vakfın, en iyi kripto para biriminin rezerv varlığını oluşturduğuna dair iddiaların ortasında güç kazanıyor.

Singapur merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Luna Foundation Guard (LFG), bu hafta başında 125 milyon dolar değerinde Bitcoin satın alarak UST için ek bir güvenlik katmanı olarak BTC ekleme sözünü yerine getirdi.

Bitcoin, neredeyse bir ay içinde ilk kez, yenilenen bir risk iştahının ortasında son zamanlardaki dar ticaret aralığından çıkarak 44.000 doları aştı.

Bitcoin, 21 Mart’ta 40.516 $’lık düşük seviyelerden toparlandıktan sonra art arda dördüncü günü yeşille kapattı. Lider kripto para birimi CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %4,74 ve geçen hafta %10,82 arttı.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Avrupa'nın İlk Spot Bitcoin ETP'si Başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu