Blockchain Verilerine Göre Son Dönemde En Karlı Ethereum Oldu

IntoTheBlock tarafından sağlanan bir göstergeye göre, Ethereum piyasadaki en büyük kripto para birimleri arasında en karlı kripto para olmaya devam ediyor.

Ethereum’un piyasa performansı

Piyasadaki çoğu para birimi aktif bir düzeltme aşamasına girerken, Ether sürekli aşağı inmek yerine konsolidasyona giren paralardan biriydi. İkinci en büyük kripto para birimi ATH’sinden %21 kaybederken, Bitcoin aynı dönemde %31 kaybetti.

SHIB, Doge ve ADA gibi para birimleri önceki yüksek seviyelerinden %50’den fazla düşüşle işlem gördüğü için Ethereum, daha küçük altcoinlerle karşılaştırıldığında daha da etkileyici sonuçlar gösteriyor.

Ethereum ve diğer önemli kripto paralar, küresel kripto para piyasası düzeltmesi sırasında parlarken, kötü şöhretli Shiba Inu ve Dogecoin memecoinleri, geçen ay değerlerinin ve popülerliklerinin çoğunu kaybetti.

https://twitter.com/intotheblock/status/1470356250051452929?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1470356250051452929%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fu.today%2Fheres-which-coin-is-currently-most-profitable-according-to-blockchain-data

Satın alma baskısının hızla azalmasıyla Shiba Inu, bir aydan kısa bir sürede değerinin %60’ından fazlasını kaybetti. Son zamanlarda, token aniden yaklaşık %40 arttı, ardından hızla tekrar düştü ve şimdi iki ayın en düşük seviyesinde işlem görüyor.

Dogecoin de rakiplerinin kaderini tekrarlıyor ve fiyatının yaklaşık %50’sini kaybediyor.

Cardano en büyük kaybedenler arasında

Ethereum, Matic ve Bitcoin sahipleri kâr ederken, Cardano yatırımcılarının mutlak çoğunluğu yatırımlarının değerinin bir kısmını kaybederek hala kırmızı bölgede kalıyor.

Cardano’nun yaz aylarındaki güçlü koşusu sonrasında hiçbir destek alamadı ve kripto para, %50’den fazla gerileyerek iki aydan kısa bir sürede büyümesinin tamamını kaybetti. Cardano’nun ATH’sine 3 Eylül’de ulaşılmıştı.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Bitcoin Günlüğü: Jack Dorsey, Coinbase CEO'sunu Eleştirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu