Bored Ape Yacht Club NFT’nin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Çıktı, İşte Nedeni

Bored Ape Yacht Club’ın (NFT) taban fiyatı, yaratıcısı Yuga Labs’ın yaklaşmakta olan metaverse’inin yakında başlayacağını söyledikten sonra Pazartesi günü rekor seviyeye ulaştı.

NFTpricefloor tarafından elde edilen verilere göre, mümkün olan en düşük fiyat, 137.8 Ethereum (ETH) veya 385.700 $ ‘lık yeni bir zirvede bir BAYC tokenını satın alabilir. BAYC işlem hacimlerinde yaklaşık %60’lık bir artış olurken, satışlar son 24 saatte %50 arttı.

Koleksiyona ilgi, token ApeCoin (APE) ile birlikte geçen hafta, Yuga Labs’ın planlanmış metaverse, Otherside için bir güncelleme beklentisiyle fırladı.

Bore Ape metaverse bu ay yayınlanacak

Yuga Labs bir tweet’te metaverse’in 30 Nisan’da başlayacağını söyledi. Firma, bir teaser fragmanının ötesinde proje hakkında birkaç ayrıntı yayınladı. Metaverse’in, yan ürün olan Mutant Apes, CryptoPunks, Meebits ve World Of Women dahil olmak üzere BAYC’nin ötesinde birçok popüler koleksiyondan NFT’leri desteklemesi bekleniyor.

Yuga Labs’ın NFT’lerin yaklaşmakta olan metaverse’de çok önemli bir rol oynayacağını söylediği göz önüne alındığında, dahil edilen tüm NFT koleksiyonları geçen hafta ticaret aktivitesinde bir artış gördü. Ancak, lot arasında bile, Bored Ape, 1,3 milyon ETH (3,7 milyar $) ile toplam piyasa değerine göre en büyük NFT koleksiyonudur.

Lansmanla ilgili söylentiler ve sızıntılar, projenin yakında dijital arazi satışlarını açacağını ve APE’de fiyatlandırılacağını öne sürdü.

Bored Ape Yacht Club NFT'nin Taban Fiyatı Rekor Seviyeye Çıktı, İşte Nedeni 2
Kaynak: NFTpricefloor

ApeCoin ilk 30 kripto para birimine giriyor

Yaklaşan Otherside lansmanına ilişkin artan hype, APE’nin geçen hafta kripto pazarından keskin bir şekilde daha iyi performans gösterdiğini gördü. Token, son yedi gün içinde %50 artarak 17.24 dolara yükseldi ve şu anda 4.9 milyar dolar ile piyasa sermayesine göre 29. en büyük kripto para birimi.

Yatırımcılar olası bir arazi satışı için konumlandıkça, token da bir dizi rekor seviyeye ulaştı. Mart ayında piyasaya sürülen APE, Bored Ape NFT koleksiyonunun yerel tokenıdır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   OpenSea, Ethereum ile Rekabet Ediyor

Ancak token, planlı yönetim önerileri ve sahiplerinin dağılımı konusunda da bazı eleştiriler aldı. Son veriler, APE’nin toplam arzının %50’sinden fazlasının, birkaç Yuga kurucusu da dahil olmak üzere balinalar tarafından tutulduğunu gösteriyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu