Chainlink (LINK) Rekor Kırdı!

Chainlink’in yerel tokeni LINK, pazartesi sabahı altcoinler yükselmeye devam ederken, son birkaç saat içinde en yüksek seviyelere ulaşarak rekor kırdı.

LINK fiyatı son 24 saat içinde %19’un üzerinde artışla tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Gün içi en düşük seviyesi 20$ olaran LINK, 23.60$’lık en yüksek fiyat seviyesine ulaştı.

Chainlink (LINK) Rekor Kırdı! 2
LINK/USD. Kaynak: TradingView

Chainlink, son yedi gün içinde %37 ve son 30 gün içinde %65 oranında değer kazandı.

‘Link Marines’ olarak bilinen topluluk, LINK’in Mart ayı sonunda piyasa değeriyle ilk üçe gireceğini düşünecek kadar umutlu.

LINK’in bunu gerçekleştirmesi için beş kripto varlığın önüne geçmesi ve piyasa değerini 15 milyar dolardan fazla artırması gerekiyor.

Coingecko’nun verilerine göre, LINK şu anda 8.9 milyar dolarlık piyasa değeriyle sekizinci sırada yer alıyor.

Bununla birlikte, LINK şu anda büyük hamleler yapan tek kripto varlık değil. Top 10 kripto varlığın çoğu gün içinde nispeten durağan işlem görürken, Binance Coin (BNB) birkaç saat önce %9’luk bir artışla 47$’ın biraz altındaki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Öte yandan, başka bir BNB yakma işlemi gerçekleşmek üzere ve bu genellikle arzı azalttığı için momentumun itici gücüdür.

Polkadot (DOT) ve Cardano (ADA) da sağlam bir hafta sonunun ardından hala yükseliyor ve Bitcoin hakimiyeti düşerken, altcoin sezonu çağrıları bir kez daha yankılanmaya başlıyor.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Piyasa Psikolojisi: Kazananlar ve Kaybedenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu