Coinbase, Güçlü Q1 Kazanç Raporunun Ardından DOGE'yi Listeleyeceğini Açıkladı - BTC MAGAZİN

Coinbase, Güçlü Q1 Kazanç Raporunun Ardından DOGE’yi Listeleyeceğini Açıkladı

Coinbase, 2021 yılının ilk çeyreğine ait kazanç raporunu bugün yayınladı ve bu rapor, borsanın bu Mart ayında tahmin edilen sonuçlarında belirlediği hedeflere ulaştığını gösterdi.

Yatırımcı mektubuna göre Coinbase, halka açık olması ve kripto endüstrisinin devam eden büyümesi sayesinde güçlü sonuçlar gördü: “Rüzgar şu anda yelkenlerimizde ve iyi hissettiriyor.”

Bu, borsanın bu Nisan ayında Nasdaq’ta uzun zamandır beklenen doğrudan listelemesinin ardından ilk kazanç raporudur. Mart ayında, ilk çıkışından önce, tahmini 1.8 milyar dolarlık toplam gelir bildirdi. Bugünün sonuçlarına göre hedefi vurdu.

Ayrıca, tahmini raporda da öngörülen bir ölçü olan toplam hacmi 335 milyar dolara ulaştı. Bu, geçen çeyrekte 89 milyar $ ‘dan % 275’in üzerinde bir artış. Yaklaşık 120 milyar dolar perakende faaliyetten gelirken, kalan 215 milyar dolar kurumlardan geldi. Coinbase’e göre, büyüme kısmen kripto ekonomisindeki bir dizi yeni katılımcıya atfedilebilir.

Birçok varlık tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığı ve yüksek seviyelerde dalgalanma sergilediği için, bir katılımcı akını gördü. Coinbase, son çeyrekte 43 milyon doğrulanmış kullanıcıdan 56 milyon doğrulanmış kullanıcıya bir sıçrama gördü. Aylık işlem yapan kullanıcılar 2,8 milyondan 6,1 milyona iki kattan fazla arttı. Bu, 771,5 milyon dolar net gelire çevrildi. 

Kripto piyasası kapitalizasyonu, geçen çeyrekte 782 milyon $ ‘a ulaştıktan sonra 2 trilyon $’ a ulaştı ve bu piyasa değerinin % 11.3’ü veya 223 milyar $ Coinbase’de.

Endüstrinin büyümesi Coinbase’in güçlü bir çeyrek oluşturmasına yardımcı olsa da, daha fazla rekabetin daha fazla zorluk yarattığını da kabul etti. 

“Rakiplerimiz, şu anda desteklemediğimiz büyük ticaret hacmi ve piyasa değerinde büyüme yaşayan belirli kripto varlıklarını destekliyor ve sunmadığımız yeni ürünler ve hizmetler sunuyor. Bu zorlukları, pazarın gösterdiği için memnuniyetle karşılıyoruz. Hizmetimiz hızla büyüyor, ancak aynı zamanda onlara hitap etmek için hızlı hareket etmeye devam etmeliyiz ve bu da bize harekete geçme ve büyüme konusunda ilham veriyor. “

Borsa, sosyal medyadaki bir hareket sayesinde fiyatı son zamanlarda önemli ölçüde yükselen meme kripto para birimi DOGE’yi hala desteklemiyor. Ancak kazanç çağrısında CEO Brian Armstrong, DOGE’yi önümüzdeki altı ila sekiz hafta içinde listelemeyi planladığını söyledi. 

Armstrong, “DOGE dahil varlıkları listeleme sürecini nasıl hızlandıracağımız konusunda çok çalışıyoruz” dedi.

Önümüzdeki aylarda Coinbase, varlıkları daha hızlı bir şekilde listelemek için daha fazla kaynak ayıracak, yasal ve siber güvenlik kontrollerini hızlandıracak ve aynı zamanda alıştırma kaynaklarını tokenların arkasındaki ekiplere dağıtacak. 


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu