CoinShares Açıkladı; Yeni Yatırımlar Hangi Kripto Paraya Gidiyor? - BTC MAGAZİN

CoinShares Açıkladı; Yeni Yatırımlar Hangi Kripto Paraya Gidiyor?

Kripto sektörüne yapılan toplam yatırım geçtiğimiz hafta 245 milyon doları buldu.

CoinShares tarafından yayınlanan en son rapora göre, Bitcoin’e geçen hafta 42 milyon dolar girişi oldu, BTC 8 Ocak 2021’den bu yana en düşük haftalık girişini gördü. BTC’deki haftalık daha düşük girişlere rağmen, raporda çok az kâr elde edildiğine dair kanıt görüldü.

Ethereum, kurumsal yatırımcıların dünyanın en büyük ikinci kripto varlığına odaklanmasının ardından geçen hafta toplam haftalık kripto girişlerinin yaklaşık % 80’ini çekti. ETH, geçen hafta piyasaya giren toplam 245 milyon $’dan 195 milyon $’ ını tarafına topladı.

Ethereum için kurumsal talep 2021’in başından bu yana artıyor. Dünyanın en büyük dijital varlık yönetimi şirketi Grayscale, Ocak ayının sonunda Ethereum Trust’ı yeniden açtı ve şirket son 7 günde 108.546 ETH biriktirdi.

“Fon akışları, bu hafta alışılmadık bir şekilde Ethereum’a odaklandı ve toplam 245 milyon dolarlık yatırım ürünlerine girdi. Bu girişlerin 195 milyon doları Ethereum’du ve toplamın% 80’ini temsil ediyordu. Yatırımcıların çeşitlilik aradıklarına ve Ethereum temelleri konusunda giderek daha rahat olduklarına inanıyoruz. ”

Grayscale

Ethereum’a Kurumsal Talep

ETH’nin fiyatı, CME’nin ETH Vadeli İşlemleri’nin piyasaya sürülmesinden sonra bugün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.815 $ ‘ı kaydetti. Grayscale, son 24 saatte 2.954 Ethereum satın aldı. Bitcoin, haftalık kripto girişlerindeki düşüşe rağmen 2021’de kurumsal yatırımcıların tercihi olmaya devam etti. Grayscale, toplam 28,8 milyar dolar değerinde yönetim altında yaklaşık 649.500 BTC’ye sahip.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu