CryptoDungeons TRON'a Katılan En Son Blockchain Oyunu Oldu - BTC MAGAZİN

CryptoDungeons TRON’a Katılan En Son Blockchain Oyunu Oldu

Final Fantasy-esque blockchain RPG’si olan CryptoDungeons, projenin 100 milyon dolarlık blok zinciri oyun fonu olan Tron Arcade ile işbirliği yaparak TRON (TRX) ağına katılan en yeni oyun oldu.

CryptoDungeons haritası

Duyuruya göre, CryptoDungeons, başlangıçta Ethereum (ETH) ağı için geliştirildi, ancak şimdi TRON’a aktarılıyor. Geliştirme ekibi şimdi TRON’da ayrı bir oyun yaratmak için evrenlerini, hikayelerini ve karakterlerini getirmeyi planlıyor.

CryptoDungeons, yiyecek toplamak, oyun içi eşyalar hazırlamak ve zindanları keşfetmek gibi farklı aktiviteler yapmak için satın alınabilecek ve kullanılabilecek Kahramanlar etrafında inşa edilmiştir. CryptoDungeons’ta Melekler, Cüceler, Elfler, İnsanlar ve Orklar dahil olmak üzere 4 sınıfa ek olarak beş farklı ırk vardır: Büyücüler, Rahipler, Casuslar ve Savaşçılar.

Takımınıza kahramanın katılması (CryptoDungeons)

Diğer blok zinciri oyunları gibi, birimler de NFT’ler tarafından temsil edilir ve doğrudan CryptoDungeons mağazasında satın alınabilir. Benzer şekilde, oyundaki ürünler NFT’ler ile Müzayede Evi’nde üretilebilir, görevlerde bulunabilir veya satın alınabilir ve satılabilir.

Görevler (CryptoDungeons)

Oyuncular zindanlara katılmak ve nadir eşyalar kazanmak için parti yapabilirler ve TRX ödül havuzlarıyla PvP turnuvalarına katılabilirler. CryptoDungeons TRON oyunu halen geliştirilme aşamasında olsa da yakın zamanda satışının ilan edilmesi bekleniyor.

Bizi twittertelegram , instagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu