Dev Borsalar Tarafından 131 Milyon XRP Transfer Edildi, XRP %23 Arttı - BTC MAGAZİN

Dev Borsalar Tarafından 131 Milyon XRP Transfer Edildi, XRP %23 Arttı

Kripto izleme botu Whale Alert, geçtiğimiz yirmi dört saat içinde birkaç üst düzey kripto borsasının ve birkaç küçük kripto borsasının birlikte 131,2 milyon XRP aktardığını bildirdi.

Dördüncü en büyük kripto para birimi olan XRP, son yirmi dört saat içinde yüzde 23’ten fazla artış gösterdi ve yazım anında 1,64 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: CoinMarketCap

Borsalar 215.569.309 $ değerinde XRP transfer ediyor

Whale Alert’e göre Coinbase, Huobi, Bittrex, Binance ve Kraken, daha küçük borsalarla birlikte 131,2 milyon XRP’yi kaydırdı.

Bittrex dahili olarak 10.500.000 XRP taşıdı. En büyük transfer Coinbase tarafından gerçekleştirildi – 62 milyon XRP.

Söz konusu platformlar, bu yılın Ocak ayında XRP ticaretini askıya aldı – Coinbase, Bittrex ve Binance US. Bununla birlikte, Coinbase ve Binance US, o zamandan beri büyük miktarlarda XRP’yi hareket ettirmeye devam etti.

Coinbase ayrıca müşterilerinin XRP’lerini daha önce olduğu gibi sorunsuz bir şekilde saklamasına ve geri çekmesine izin verdi. Şimdi, #relistXRP kampanyası Twitter’da ilgi kazanıyor, çünkü Ripple, SEC’e karşı mahkemede büyük yasal zaferler kazanıyor ve XRP hızla artıyor.

Yazım sırasında 1,64 dolardan işlem görüyor ve pazartesiden bu yana yüzde 23’ün üzerinde artış gösterdi.

Ripple’ın SEC ve Tetragon’a karşı son yasal zaferleri

Ripple aleyhindeki SEC davasındaki iki sanık – Brad Garlinghouse ve Chris Larsen – düzenleyicinin kendilerine karşı açtığı davayı reddetmek için dilekçe verdiler.

Mahkeme önergeyi kabul etti ve SEC’in 14 Mayıs’tan önce yanıt vermesi için belgeler sunması gerektiğine karar verdi.

Ayrıca, Ripple’ın büyük yatırımcısı Tetragon, Ripple’a karşı davayı kaybetti. Tetragon dava ile Ripple Labs ve yukarıda belirtilen iki liderine yönelik SEC yasal şikayetine dayanarak 200 milyon dolarlık yatırımını geri almayı amaçlıyordu. Şimdi şirketin Ripple’a 3.4 milyon dolarlık tazminat ödemesi gerekiyor.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu