Ethereum Cüzdan Sayısı Yeni ATH’ye Ulaştı

  • İkinci en büyük kripto Ethereum, zincir üzerindeki temel verilerinde birkaç yeni önemli yüksekliğe ulaştı ve yatırımcıların eskisinden daha fazla ETH tuttuğunu gösteriyor.

Popüler Glassnode veri sağlayıcısı, ETH zincirinin temellerinin, cüzdanlar hakkında DeFi’nin güçlenmeye devam etmesiyle ETH yatırımcılarının artan ilgisinden bahsettiği birkaç yeni ATH belirlediğini gösteren bazı grafikler paylaştı.

10+ ETH’li Cüzdan Sayısı Yeni Bir ATH’ye Ulaştı

0.01’den fazla ETH içeren ETH cüzdanlarının ve sıfır olmayan bir miktarda Ether içeren cüzdanların sayısı da tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemiştir.

Veriler, sıfır olmayan adreslere sahip Ether perakende yatırımcılarının miktarının Çarşamba’dan bu yana yaklaşık 3.000 oranında arttığını gösteriyor.

Bu büyüme ve çeşitli miktarlarda Ethereum’a sahip kullanıcı sayısındaki tüm zamanların en yüksek seviyesi; ETH’ye ve piyasanın yükseliş beklentilerine olan ilginin artması anlamına geliyor.

Bu yıl, birçok kişi ETH fiyatının yeni bir ATH’ye ulaşmasını bekliyor çünkü Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Ethereum’a dayanan çeşitli DeFi uygulamaları DeFi’de daha fazla ETH’yi kilitleyen insanlarla hızlı bir şekilde gelişiyor.

Kullanıcılar ETH’yi Borsalardan Çekiyor

Glassnode’den daha fazla haber, borsalardan çekilen Ether miktarının son on ayda yeni bir zirveye ulaştığını ve 1.569.500’e ulaştığını gösteriyor.

Bu, 24 Haziran’da 1.551.542’ye ulaştığından biraz daha yüksek bir değerdir.

Günlük ETH İşlemleri 1 Milyonu Aştı

Bir başka ünlü analitik şirketi olan Skew, Ethereum günlük işlem sayısının 1 milyonun üzerine çıktığı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştığı verileri paylaştı.

Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar (Hayır)

Cevap bırakın