Ethereum Kurucusundan Elon Musk’a Twitter Tavsiyesi

Yakın tarihli bir tweet’te, ekonomist ve eski Bloomberg köşe yazarı Noah Smith, Elon Musk’ın yeni satın aldığı Twitter’ın merkezini Oakland’a taşıması gerektiğine inandığını söyledi.

Yanıt olarak, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Twitter merkez ofisinin her zaman İsviçre’de olması gerektiğine inandığını tweetledi.

Musk, Twitter satın alma anlaşmasını kapattıktan sonra, DOGE ordusu, Dogecoin’i Twitter’da bir ödeme ve/veya bahşiş seçeneği olarak uygulamasını bekliyor.

27 Ekim Perşembe günü Elon Musk, Twitter sayfasındaki biyografisini “Twitter Chief” olarak değiştirdi ve Twitter’ın merkez ofisine girerken elinde bir lavabo ile bir video yayınladı.

Ardından şirketin kafe barında çalışanlarla kahve içerken çekilen bir video geldi. Bugün, yaklaşık dört saat önce “kuş serbest bırakıldı” tweetini attığında, CEO Parag Agrawal da dahil olmak üzere en üst düzey üç yöneticinin görevlerinden kovulduğu biliniyordu.

Merakla, son birkaç gün içinde Dogecoin’in büyük fiyat artışına ve DOGE topluluğunun meme coin’in nihayet Twitter tarafından bir ödeme/bahşiş seçeneği olarak kabul edileceğine dair artan umutlarına rağmen, bunun yerine Dogecoin’in fiyatı düştü. Ancak, daha sonra DOGE tekrar yükselmeye başladı.

Yazım anında Dogecoin (DOGE) %8.29 artışla 0.08164 dolardan el değiştiriyor.

Bugün erken saatlerde, Çinli kripto blog yazarı ve gazeteci Colin Wu, Elon Musk’ın Twitter anlaşmasının şu anda en az bir kripto yatırımcısının olduğunu duyurdu. Bu kişi, Musk’a iki gün önce 500 milyon dolar gönderen Binance borsasının başkanı Changpeng Zhao (CZ). CZ’nin Musk’ın Twitter’ı devralması için ödediği toplam fon tutarı 44 milyar dolar.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   CoinShares Açıkladı; Yeni Yatırımlar Hangi Kripto Paraya Gidiyor?

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu