Grayscale Üç Günde 2,4 Milyar Dolarlık Daha Kripto Satın Aldı

Barry Silbert’in Grayscale Investments’ı, sadece üç günde değeri 2 milyar doların üzerinde kripto para satın alarak kripto varlıklarının miktarını artırdı ve şu anda 26.6 milyar dolar tutarında kripto varlığa sahip.

Grayscale tarafından 25 Ocak’ta yayınlanan bir tweet’e göre şirket, kripto para birimlerine 2,6 milyar dolar daha yatırdı ve üç günde 24,2 milyar dolardan yatırımını 26,6 milyar dolara yükseltti.

Barry Silbert’in Digital Currency Group’unun bir yan kuruluşu olan en büyük kripto hedge fonu tarafından tutulan amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin’e yatırılan tutar 21,7 milyar dolara yükseldi, bu diğer dijital varlıklara kıyasla şirketin sahip olduğu en büyük kripto payı.

Skew analiz ajansı tarafından sağlanan verilere göre, Bitcoin 34.600 $ bölgesinden mevcut 31.685 $ seviyesine düştüğü için GBTC primi yüzde 1’e düştü.

Grayscale, CoinCenter’a 1 milyon dolar bağışladı

25 Ocak’ta Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Grayscale Investments’ın kar amacı gütmeyen kripto savunuculuğu kuruluşu olan CoinCenter’a 1.000.000 dolarlık devasa bir miktar bağışladığını yazdığı bir tweet yayınladı.

Bunun dışında Grayscale, “Maça katıl” kampanyasına bir milyon USD bağışta bulundu. Bunun bir parçası olarak, riskten korunma fonu, bir kişi veya kuruluştan gelecek ay yapılan her bağışı ikiye katlayacak.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Ripple Ortağı SoftBank, XRP Dostu Revolut'un 800 Milyon Dolarlık Finansman Turuna Öncülük Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu