Her gün Madencilik Yaparak Nasıl Bitcoin Kazanılır?

Feragat: Aşağıdaki makale Btcmagazin.com yazarları tarafından yazılmamış bir reklam makalesidir. Btcmagazin.com bu makalede yer verilmiş ürün ve hizmetlerin kullanılmasından doğabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz. Lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın.

Kripto Madenciliği Nedir!!

Çoğu insan kripto madenciliğini basit olarak yeni kripto para yaratma yolu olarak düşünür.

Aslında kripto madenciliği, bir blok zincir ağındaki kripto para birimi işlemlerini doğrulana ve bunları dağıtık defter teknolojine ekleme sürecidir. Fakat dijital para birimi alanındaki zorluk, dijital platformların kolay bir şekilde manipüle edilebilmesidir. Bundan dolayı, Bitcoin’in   dağıtık defter teknolojisi yalnızca onaylanmış madencilere dijital defter üzerinde işlemlerini güncellemelerine onay verir.

Teknik olarak madencilik, sınırlı sayıda olan Bitcoin veya altkoin olan Ethereum ve Litecoin gibi koinlerin hesaplamalı işleminin üretimi olarak tanımlanır.

Farklı Kripto Para Madenciliği Yöntemleri:

Madencilik, yöntemine bağlı olarak 3 türe ayrılır:

1. Bireysel madencilik veya solo madencilik.

2. Havuzlarda toplu madencilik.

3. Bulut madenciliği.

Bulut madenciliği, üçüncü bir taraftan veya bir bulut madenciliği operatöründen gelen bilgi işlem gücünü kullanarak kripto para birimleri üretme sürecidir. Böyle bir işlemi gerçekleştirmek için yapmanız gereken, basit bir şekilde fonlarınızı bir bulut madenciliği servis sağlayıcısına yatırmak ve bulut madenciliği firması bu fonlarınızı fiziksel bir madenci operasyonuna yönlendirecektir.

Bulut madenciliği neden pasif gelir elde etmek için seçilmesi gereken bir yoludur?

Kripto para ile pasif olarak kazanmanın en iyi yollarından biri bulut madenciliğidir. Havuz ve bireysel madencilik yöntemleri, bir tür teknik uzmanlık ve fiziksel bir madencilik kurulumu gerektirse de, bulut madenciliği gerektirmez.

Bulut madenciliği, üçüncü bir taraftan veya bir bulut madenciliği operatöründen gelen bilgi işlem gücünü kullanarak kripto para birimleri üretme sürecidir.

Bunu yapmak için, sadece bir bulut madenciliği hizmet sağlayıcısına biraz para yatırmanız yeterli olacaktır ve karşılığında firma bu fonları fiziksel bir madencilik operasyonuna yatıracaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Miracle Tele, Mobil Ağ Endüstrisini Tele Token İle Sarsacak

USDminer Bulut madenciliği;

USDminer ile madencilik yapmanın temel nedenleri şunlardır:

a)Yatırımın Kolaylığı

Usdminer üzerindeki farklı kripto paralar için bulut madenciliği harika bir şeydir. Başlangıç planını yalnızca 10 dolarlık bir Bitcoin ile gerçekleştirilebilir.

b) Esnek yatırım seçenekleri:

USDminer, hangi kriptoya yatırım yapmanız gerektiği konusunda size seçenekler sunar.. Bitcoin, Ethereum ve Litecoin’den herhangi birini seçebilir veya elinizdeki miktarı tek bir sepete koymak yerine yatırımınızı koinler arasında bölüştürerek gerçekleştirebilirsiniz.

c) Cazip Karlılıklar:

Usdminer üzerindeki farklı kripto paralar için, cazip kar akışkanlığı teklif planlarını sunar.

Başlangıçta 10 dolarlık bir yatırım bütçesi olan yatırımcılar için bile bir günde 10,8 dolar elde edimini sağlar.

Daha yüksek yatırım planları için kar marjları da artacaktır. Btc prim planı hemen hemen 2 kat oranında karlılık sağlar. Örneğin 3200 dolarlık yapılacak bir yatırım için 5696 dolarlık bir madencilik karı elde edilir.

d) Mükemmel Güvenlik Özellikleri:

USDminer’da ki bulut madenciliği sözleşmeleri, hem kripto konusunda bilgili yatırımcıya hem de teknoloji konusunda bilgili olmayan yatırımcıya bir güvenlik hissi veriyor. Çünkü ; USD madencilik kontratları, hem kriptoda bilgili kişilerin hem de teknoloji konusunda bilgili olmayan yatırımcıların farklı hash gücünde ve farklı sürelikte ki her bir yatırımlarında ki alımlarının, küçük beklentili getirim sağlayacağı fikrine sahip olmalarını sağlar.

Sonuç:

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kripto yatırımları olsa da, çoğu “yüksek risk, yüksek ödül” niteliğindedir ve dibe vurabileceğiniz gibi büyük bir kâr da elde edebilirsiniz.

Ancak, kripto para yatırımı yoluyla meşru bir sabit, pasif gelir kaynağı arıyorsanız, USDminer hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Sonuç olarak, USDminer, esasen hiçbir şey yapmadan sabit, pasif gelir elde etmenize yardımcı olan en iyi bulut madenciliği şirketidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu