LINK 15$ Bölgesine Düşerken Chainlink'te 35.541.974$ Taşındı - BTC MAGAZİN

LINK 15$ Bölgesine Düşerken Chainlink’te 35.541.974$ Taşındı

  • Whale Alert, kümülatif olarak 2,214,978 token taşıyan birkaç devasa LINK işlemi tespit etti; bu arada, LINK’in borsa kuru 15 dolar alanına düştü.

Whale Alert’ten alınan verilere göre, son on beş saat içinde, bilinmeyen kullanıcılar, piyasa değerine göre altıncı sırada yer alan Chainlink’te 35.5 milyon dolar transfer etti.

Bu olurken, LINK borsa kuru 16 dolarlık bölgeden daha da düştü.

Büyük Oyuncular 35,5 Milyon Dolar Hareket Ettiriyor

Son on beş saat içinde altı önemli LINK transferi yapıldı. Bunlardan biri, Binance borsasına, 722,783 LINK (11,354,118$) olmak üzere büyük bir meblağ gönderen, bilinmeyen bir kripto balinası tarafından yapıldı.

Bu “seriden” diğer büyük LINK transferi, her biri 500.000 LINK’lik iki işlemi ve anonim kripto sahipleri tarafından yapılan yaklaşık 200.000 LINK’lik iki işlemi içermektedir.

LINK’i Kitlesel Bir Şekilde Terk Eden Balinalar

Daha önce Btcmagazin, Santiment analiz firması tarafından paylaşılan verilere göre balinaların son zamanlarda büyük miktarlarda LINK sattığını bildirdi. Bu kripto kullanıcıları, dijital adreslerinde 100 milyon ile 10 milyon arasında LINK tutuyordu.

Yazım sırasında LINK, geçen gün 16$ bölgesinden düştüğü için 15.26$ seviyesinde işlem görmektedir. Bu arada, CoinMarketCap’in verilerine göre, beş gün önce (16 Ağustos) LINK’in borsa kuru 19 dolar seviyesindeydi.

Bitfinex, LINK’i Fiat Ticaret Çiftlerine Ekledi

Perşembe günü, üst düzey kripto borsası Bitfinex, LINK’i “USD” ve dijital analogu olan “USDT”, ticaret çiftlerine eklediğini duyurdu.

Bu fiat çiftlerinde ki LİNK ticareti bugün başlayacak; ancak, bu LINK’in fiyatını yükseltmeye yetmedi ve LINK fiyatı hala düşmektedir.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu