NewsCrypto Kripto Kullanıcılarına Yüksek Kazanç Oranları Sunuyor - BTC MAGAZİN

NewsCrypto Kripto Kullanıcılarına Yüksek Kazanç Oranları Sunuyor

NewsCrypto, mevcut bilgi seviyelerine bakılmaksızın tüm kripto para kullanıcıları için kapsamlı bir veri ve araç seti sağlayan bir platform. NewsCrypto, yeni başlayanların teknik analizin temellerini anlamalarına yardımcı olan otomatik grafik araçlarından, uzman traderlar için gelişmiş indikatörlere kadar her şeyi sunuyor.

NewsCrypto 2021 yol haritasına göre, pasif gelir elde etmek için NWC varlıklarını NewsCrypto platformuna yatırmaya istekli olan kullanıcıları için özel bir stake etkinliği sundular. Peki nasıl NWC stake ediliyor?

Hepimiz hodl etmenin daha iyi bir yolunun stake etmek olduğunu biliyoruz. Stake etmek, pasif gelir elde etmek için kripto varlıklarınızı veya fonlarınızı belirli bir süre boyunca faiz karşılığı kilitleme işlemidir. İşin iyi yanı, kaybedecek hiçbir şeyinizin olmamasıdır. Paranızın hala güvende olur ve uyurken bile kazancınızı arttırabilirsiniz. Ek olarak, madencilikten çok daha fazla enerji tasarrufu sağlar ve trade yapmaktan daha az risklidir.

Stake etme seçeneğinin NewsCrypto’da nasıl çalıştığını daha iyi anlamak için bu videoyu izleyebilirsiniz:

Peki onlarca Stake etme platformu varken neden NewsCrypto’yu seçmelisiniz?

  1. Ücretsiz NewsCrypto üyeliği elde etmek için

NewsCrypto size oldukça avantajlı bir yatırım getirisi sağlar. Yaklaşık %30 oranında stake gelirinin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik seçiminize bağlı olarak, bu daha fazla özelliğin kilidini açmanız için size otomatik olarak platformda ücretsiz bir üyelik kazandırıyor. Bu üyelik sayesinde, sektörün önde gelen bazı traderları ve yatırımcıları tarafından kullanılan eğitimlere, teknik analiz rapor ve araçlara erişebilirsiniz. Bu özellikler, yatırımcıların daha iyi kararlar almasına, karlı fırsatları belirlemesine ve kayıpları azaltmasına yardımcı oluyor.

  1. Stake yapmak oldukça kolay

NewsCrypto, ayrıca kullanıcıların NWC tokenlerini sadece birkaç tıklama ile stake etmelerine imkan sağlar. Çoğu stake etme platformuna eşlik eden karmaşıklıklar, özellikle de yeni olan kullanıcılar için her zaman bir engeldir. Kullanımı kolay bir kullanıcı arayüz her şeyi daha kolay ve hızlı hale getirir. NewsCrypto’nun stake özelliği ile sunduğu şeylerden biri de bu. İhtiyacınız olan tek şey sadece 3 adımda gerçekleşebiliyor. Giriş yapın, stake etme seçeneğini bulun, miktarı girin ve onaylayın. Aslında tüm süreç bu kadar basit.

  1. Sürdürülebilir token ekonomisi

Mevcut stake etme platformlarıyla ilgili ana sorunlardan biri de, kullanıcılar için stake edildikten sonra ödül olarak kullanılan dağıtılmış tokenlerin doğrudan fiyatının düşmesidir. Bu bazen piyasa üzerinde olumsuz bir etki yaratır. Bunu asgari düzeyde tutmak için, NewsCrypto ekibi, sürdürülebilir bir token ekonomisi tasarlamıştır. Bu sayede hem ekosistemi sürdürmeye yardımcı olmuş hem de token sistemine daha fazla değer katmayı başarmıştır. 

  1. Birden çok seçenek

NewsCrypto, kullanıcılarına esneklik ve aralarından seçim yapabilecekleri farklı seçenekler de sunmakta. Kullanıcılar için NWC’yi güvenli bir şekilde saklamanın birçok yolu vardır, resmi mobil cüzdan, web platformu veya herhangi bir ETH veya BSC cüzdanı gibi. 

Eğer sizde NewsCrypto üzerindeki araçlar, eğitimler ve verilerden faydalanmak ya da %30’a varan NWC stake ödülleri sayesinde pasif gelir elde etmek istiyorsanız projeyi inceleyebilirsiniz. Soru ve daha fazla bilgi için Türk Topluluğu Telegram kanalına katılabilirsiniz.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu