Nisan Ayının Gözde NFT Kripto Projeleri

NFT’ler, blok zincirlerinde bulunan, değiştirilemeyen ve kopyalanamayan benzersiz tokenlardır. Tüm dijital öğeler bir NFT ile temsil edilerek fikri mülkiyete sahip olabilir. Sanat eserlerinin ve diğer dijital varlıkların alım satımını kolaylaştıran NFT teknlojisi, dolandırıcılık ihtimallerinin de önüne geçer. Orijinal profillerin oluşturduğu orijinal NFT’ler ve koleksiyonlar ayırt edilebilir çünkü her NFT’nin blok zincirinde ayrı bir kimliği vardır. Nisan ayının değeri artabilecek NFT coinleri listesine birlikte bakalım.

Nervos Network (CKB)

Nisan Ayının Gözde NFT Kripto Projeleri 2
Nervos Network (CKB)

Nervos Network, geliştiricilerin merkeziyetsiz uygulamalar oluşturarak farklı blok zinciri ekosistemlerinde yayınlayabilmelerine yardımcı olmaktadır. Geliştiriciler, Nervos sayesinde katman 2 ölçeklendirme çözümleriyle de çalışabilir. Şu anda büyük bir Katman 1 protokol yükseltme sürecinde olan Nervos, bu değişikliklerle kripto paraların daha fazla potansiyel kullanım senaryosunun kilidini açabilmeyi ve kripto algoritmalarının daha verimli çalışabilmesini amaçlıyor. CKB token son 7 günde %6,2 değer kazanarak $0,011 fiyatına yükseldi.

Syscoin (SYS)

Nisan Ayının Gözde NFT Kripto Projeleri 3
Syscoin (SYS)

Syscoin ve Ankr, birlikte altyapı inşa etmek için stratejik ortaklık kurdu. Böylece iki projenin toplulukları marka bilinirliğini artırıp pazarını genişletebilecek. Syscoin bir yandan da BNBswap ile ortaklık kurdu. BNBswap işbirliği, Syscoin platformunun daha fazla erişime ve daha geniş tanıma sahip olmasına yardımcı olacak. BNBSwap medya platformu, 400.000’e yakın üyesine Syscoin’i tanıtacak ve bu ağda gelecek vaat eden projeleri finanse edecek. Son bir haftada %3,9 değer kaybeden SYS token, $0,50’dan işlem görüyor.

Conflux (CFX)

Nisan Ayının Gözde NFT Kripto Projeleri 4
Conflux (CFX)

Conflux eSpace’de ilk DEX, Swappi başlatıldı. Bir haftada 41,5 milyon dollarlık TVL’ye ulaşan DEX, Conflux kullanıcılarına kripto varlıklarında swap, stake ve likidite havuzları imkanı sunuyor. Conflux, Çin’deki tek düzenleyici uyumlu kamu blok zinciri ağıdır. Conflux eSpace ise Ethereum’a özgü dApp’lerin ve akıllı sözleşmelerin Conflux blok zincirinde yürütülmesini sağlayan Ethereum Sanal Makinesi uyumlu bir akıllı sözleşme yürütme ortamıdır. Swappi, kullanıcılardan %0,25 işlem ücreti almaktadır. $0,162 fiyatından işlem gören CFX token son 30 günde %28,6 değer kazanmıştır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   ERC-1155 Nedir?: Ethereum’un Devrim Yaratan Çoklu Token Standardı

SuperFarm (SUPER)

Nisan Ayının Gözde NFT Kripto Projeleri 5
SuperFarm (SUPER)

SuperFarm, kullanıcıların kodlama bilgisi gerekmeden NFT’ler ve NFT çiftlikleri oluşturmasına olanak tanır. Finansal türevler, oyunlar, sanat eserleri, müzikler, oyun içi varlıklar ve diğer her dijital varlık SuperFarm’da bir NFT ile temsil edilebilir. Topluluklar SuperFarm’da NFT’leri gruplayabilir ve geliştirebilir. Proje, uzun süreli işe yarar ve kullanım durumu olan NFT’lere odaklanmıştır. SuperFarm’ın NFT oluşturmak için benzersiz bir araç seti vardır. Kullanıcılar kendi NFT çitfliklerini oluşturduklarında kendi kural setlerini de oluşturabilirler. $0,606 fiyatına sahip SUPER token, geçen haftaya göre %3 değer kaybı yaşamıştır.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu