Peter Brandt: Bitcoin'e Yatırım Yapın ve XRP'den Uzak Durun - BTC MAGAZİN

Peter Brandt: Bitcoin’e Yatırım Yapın ve XRP’den Uzak Durun

  • Efsanevi tüccar Peter Brandt, Y kuşağının yüzde kaçının Bitcoin tutması gerektiğini açıklıyor

Y kuşağı amaçlarını karşılamak için mücadele ediyor ve Peter Brandt’ın finansal durumlarını nasıl iyileştirebilecekleri hakkında bir fikri var.

Ticaret gurusu Peter Brandt, Y kuşağı ve onları takip eden demografik X kuşağına göre, finansal durumlarını iyileştirmek için net değerlerinin en az yüzde 10’unu Bitcoin’e yatırmalı.

Bitcoin Servet Açığını Nasıl Kapatabilir?

11 Eylül’e ve küresel mali krize katlandıktan sonra, Y kuşağı artık 30’larında olmasına rağmen Amerika’daki zenginliklerin sadece yüzde üçte birine sahip.

Karşılaştırma için, Brandt’ın ait olduğu nesil, X Kuşağından zaten yüzde 21’in üzerindeydi.

Bununla birlikte, varlık yönetimi firması Grayscale Investments’a göre, önümüzdeki 25 yıl boyunca genç nesillerin X Kuşağından 70 trilyon dolara yakın miras alması bekleniyor.

Kraken borsasının araştırma kolu olan Kraken Intelligence, bu varlıkların sadece yüzde üçü BTC’ye yatırılırsa, kripto kralının fiyatının 200.000 doların üzerine çıkabileceğini tahmin etti.

İnancını XRP’ye Yerleştirme

Genç nesillere tavsiyelerde bulunurken Brandt, XRP’ye bir yumruk atma fırsatını kaçırmadı ve takipçilerini piyasa değeri açısından dördüncü en büyük kripto para biriminden uzak durmaya çağırdı.

Bundan önce, bu kripto para birimini ağır bir şekilde manipüle edilen açık bir ‘aldatmaca’ olarak adlandırdı.

Btcmagazin tarafından daha önce bildirdiği gibi: XRP sahipleri şu anda büyük zararda. Tokenin maliyet temeli, mevcut fiyatından yüzde 86 daha düşük.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu