Reddit'in Kurucu Ortağı Servetini Bitcoin'e Değil Ethereum'a Taşıyor - BTC MAGAZİN

Reddit’in Kurucu Ortağı Servetini Bitcoin’e Değil Ethereum’a Taşıyor

Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian, milyon dolarlık servetinin bir kısmının kripto para piyasasında nerede saklandığı hakkında bazı ilginç açıklamalarda bulundu.

CNBC’nin Squawk Box’ına konuk olan Ohanian, Ethereum’un kripto para birimi endüstrisindeki en umut verici Blockchain’lerden biri olduğuna inanan diğer birçok Ethereum destekçisiyle aynı görüşü paylaşıyor gibi görünüyor. Yalnızca işlem yapmaya odaklanan Bitcoin Blockchain’in aksine, Ethereum’un çeşitli işlevleri onu bir yatırımcının favorisi olarak ön sıraya yerleştirdi.

Blockchain’in geçmişte mücadele ettiği birçok ağ aksaklığına rağmen, diğer birçok Ethereum savunucusu gibi Ohanian da Ethereum’un geleceği konusunda oldukça iyimser, bu nedenle milyoner Ethereum’a diğer varlıklardan daha fazla yatırım yapma kararı aldı.

”Ortaya çıkan çok ilginç şeyler olduğunu düşünüyorum. Ama bence Ethereum, en azından bir veya iki yıldır, gerçekten kanıtlayacak en çok şeye sahip. Bir şeyler gösterme potansiyeli çok yüksek çünkü çok sayıda ilginç uygulama var.”

“NFT’ler, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilenlerin sadece başlangıcı ve bu benim varlıklarımın çoğunun samimi bir şekilde bulunduğu yer ve kesinlikle sahip olduğum en sağlam olanlardan biri olduğunu düşünüyorum.”

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu