Ripple 160,3 Milyon XRP Taşıdı, 30 Milyonu Anonim Cüzdana Aktarıldı - BTC MAGAZİN

Ripple 160,3 Milyon XRP Taşıdı, 30 Milyonu Anonim Cüzdana Aktarıldı

  • Son analitik veriler, Ripple’ın son on üç saat içinde 160 milyondan fazla XRP taşıdığını, ODL ortağı Bitstamp’ın da bu miktarın yarısını aktardığını gösteriyor.

XRPL Monitor hesabı, son on üç saat içinde, Blockchain ağır siklet şirketi Ripple’ın 30 milyon, 100 milyon ve 30,3 milyon XRP’lik üç ardışık işlem yaptığını bildirdi.

30 milyon XRP aktarımından biri anonim bir XRP adresine gitti.

Ripple 160,3 Milyon XRP Aktardı

Twitter’daki DLT botu, toplam 160,3 milyon XRP taşıyan Ripple tarafından gerçekleştirilen işlemlerle ilgili verileri paylaştı. Bu fiat para birimi olarak 30.704.672 dolardır.

İşlemlerinden biri – 30 milyon XRP için – DLT behemoth, Brad Garlinghouse ve David Schwartz’ın üst düzey yöneticilerine hitap eden XRP meraklısı Alex Beadi’nin sorularını getirdi ve Ripple tarafından yapıldığı iddia edilen Bitstamp’taki 60 milyon XRP satışını açıklamalarını istedi.

Kullanıcı Ripple yönetimini şirketin coinlerinin daha fazlasını satarak XRP enflasyonunu desteklemekle suçladı.

Ripple Ortağı Bitstamp ve Ripple’a Bağlı Cüzdan 90 Milyon XRP Aktardı

XRPL Monitörü, Ripple ile ilgili son işlemlerin diğer katılımcılarını açıkladı – ODL ortağı, Avrupa merkezli Bitstamp borsası ve Ripple’ın emanet cüzdanlarından biri olduğuna inanılan Ripple ile ilgili cüzdan RL18-VN.

Birlikte 90 milyon XRP (17.253.640$) hareket ettirdiler. Yukarıda belirtilen adresten en az 10 milyon XRP Bitstamp’a gönderildi.

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu