Ripple’dan Dev XRP Transferi: 150 Milyon XRP Nereye Gitti?

Ripple, bugün milyonlarca XRP tokeninin bilinmeyen bir adrese büyük ölçekli transferini gerçekleştirdi. Whale Alert’e göre, Ripple’a ait “rBg2F” adresinden, sahibi gizemini koruyan “rP4X2” adresine 150 milyon XRP taşındı.

https://twitter.com/whale_alert/status/1798899870146641935

Bithomp’un verilerine göre, alıcı adresi, Ekim 2023’te başka bir adresten yapılan 70 milyon XRP transferiyle etkinleştirildi ve bu transferin de bir Ripple cüzdanından gerçekleştirildiği biliniyor. Son transferle birlikte “rP4X2” adresinde toplam 173.661 milyon XRP bulunuyor.

Bu büyük miktardaki XRP’nin ani ve gizemli hareketi, dijital varlığın gelecekteki fiyat hareketlerini ve Ripple’ın niyetlerini sorgulayan birçok spekülasyona neden oldu. XRP meraklıları arasında, Ripple’ın kendi hesaplarından kripto para satışı başlatabileceğine dair yaygın bir söylenti var.

Ancak, 78,2 milyon dolarlık XRP’nin başka bir adrese taşınmasının ardındaki gerçek neden henüz belirsizliğini koruyor. Bu adresin bir kripto şirketine ait olması da mümkün, ancak kesin bir bilgi henüz doğrulanmadı.

Bu arada, XRP’nin fiyatı token başına yarım dolar civarında dar bir aralıkta işlem görmeye devam ediyor. Nisan ayının başlarında %15’ten fazla değer kaybettikten sonra, XRP fiyatı %5’i aşmayan bir aralıkta seyrediyor.

Bu durgun ticaret aralığı, popüler dijital varlığın büyük bir harekete hazır olduğunu gösterse de, bu hareketin yukarı mı yoksa aşağı doğru mu olacağı belirsizliğini koruyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Dev Kripto Borsaları XRP Transferlerine Devam Ediyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu