Shiba Inu Balinaları Dipten 20 Milyar SHIB Satın Aldı - BTC MAGAZİN

Shiba Inu Balinaları Dipten 20 Milyar SHIB Satın Aldı

Shiba Inu’nun son zamanlarda geri çekilmesi bazı ticaret topluluklarında endişeleri artırmış olabilir, ancak watcher.guru’ya göre balinalar olarak da bilinen büyük kripto para piyasası oyuncuları son fiyat hareketinden rahatsız görünmüyor.

Balinalar satın almaya devam ediyor

Balina katmanı adreslerinin ortalama satın alma miktarı 1 milyon dolarda kalıyor. Ortalama satın alınan token sayısı 20 milyardı. Balinalar, 28 Ekim’den itibaren her dalıştan sonra sürekli olarak daha fazla SHIB tokeni ekliyor.

Önemli satın alma gücü alan ikinci en büyük kripto para Ethereum oldu ve ortalama satın alma miktarı sırasıyla 176.000 dolar veya 39 ETH’de kaldı. 

Balinalar piyasayı nasıl değiştirir?

Piyasadaki  fiyatları kontrol edenler ve trendin yönünü değiştirebilenler büyük traderlar ve yatırımcılar olduğundan, artan balina sayısı genellikle bir varlık için iyi bir işaret olarak kabul edilir.

Kripto para yatırımcıları genellikle balina düzeyindeki adresleri kabul etse de, varlığın likit olmadığı düşünülürse, piyasadaki balinalardan gelen hemen hemen her satış hacmi, fiyatı düşürebilir veya güçlü bir düzeltmeye neden olabilir.

Traderlardan gelen satış baskısı, genellikle kripto para piyasasındaki düzeltmenin ana tetikleyicisidir. Küçük cüzdanların payı düştüğünde, genellikle Shib grafiğinde görülebilen satış azalır.

Son 24 saatte SHIB fiyatı %13 arttı ancak hemen ardından %11 geri çekildi. Geçen hafta, tokenin fiyatı ortalama %30’dan %10’a düşen volatiliteye kıyasla çok fazla değişmedi.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu