Silk Road Kurucusu Gelecek Aya Kadar Ayı Piyasası Görüyor

  • Geçtiğimiz ay boyunca, birçok kişi kripto alanında eldeki durumu anlamaya çalışıyor.
  • Ross Ulbricht, Silk Road operasyonunun meşhur kurucusu olarak sektörde iyi bilinen insanlardan biridir.

Geçtiğimiz ay boyunca, birçok kişi kripto alanında eldeki durumu anlamaya çalışıyor. Ross Ulbricht, Silk Road operasyonunun meşhur kurucusu olarak sektörde iyi bilinen insanlardan biridir. Ross şu anda ABD merkezli hapishanede şartlı tahliye imkanı olmaksızın 40 yıldan fazla bir ömür boyu hapis cezasına çarptırılıyor.

Suçları nedeniyle hapishanede iken, Ross kripto para birimi üzerine analizini sunuyor ve şu anda piyasa dinamiklerinin dururken, kısa vadede amiral gemisi kripto parasının lehine olmadığını düşünüyor. Ancak, sanayi ve Bitcoin’in kendisi için uzun vadede iyi olabilir.

Aslında, şu anda piyasayı çevreleyen belirsizlik nedeniyle, Bitcoin, Paul’un mevcut piyasa oynaklığından körüklendiğini görebiliyordu. Bu devam ederse, BTC’nin 3000 dolar aralığına kadar düşebileceğini söylüyor. Ayrıca, kriptonun sonunda bu yıl Temmuz ayına kadar süren ve Haziran ayından bir ay önce başlayan ayı piyasasıyla 3200 dolar seviyesine kadar inmesini bekliyor.

Bunun kısa vadeli bir tahmin olduğu yerde, Ross bu Ayı pazarının 2021 yılına kadar sürdüğünü kabul ediyor. Kripto endüstrisinde her şeyin ne kadar belirsiz olduğunu düşündüğünüzde, bu pek olası değildir…

Bu durumun nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Bu ve diğer kripto güncellemeleri hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Pizza Hut Artık Bitcoin Kabul Ediyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu