Ünlü Ekonomiste Göre Bitcoin İçin Kötü Günler Geride Kalmış Olabilir

MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, ünlü ekonomist Mohamed A. El-Erian’ın Bitcoin ve genel olarak kripto hakkında CNBC’ye verdiği bir röportajı paylaştı.

El-Erian, kripto kışının bittiğine dair popüler bir görüşe atıfta bulunarak son Bitcoin fiyat artışını açıkladı. Önde gelen ekonomist ve finans uzmanı Mohamed A. El-Erian, Squawk Box sunucusu Andrew Sorkin’in bir sorusunu yanıtlarken, Bitcoin’in son zamanlarda 23.400 dolar bölgesine ve ardından 24.000 dolar seviyesine yükselmesinin, kripto kışı nedeniyle gerçekleştiğine inandığını söyledi.

Ona göre, çok sayıda yatırımcı, birçoğunun “kripto kışı” olarak adlandırdığı bu son dönemin artık geride kaldığına, emildikten sonraki zarara ve “ileriye gitmek için daha iyi bir temelimiz olduğuna” inanıyor.


Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz;   Rusya'dan Açıklama Geldi: Bitcoin ve Kripto Paraların Ticareti Yasaklanmayacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu