Yenilikçi Kripto Para Borsası Vebitcoin 2020 Yılına Hızlı Girdi - BTC MAGAZİN

Yenilikçi Kripto Para Borsası Vebitcoin 2020 Yılına Hızlı Girdi

Gelişmiş alt yapısı ile Vebitcoin 2020 yılına önemli gelişmelerle girdi.

Vebitcoin mükemmel hizmeti, düşük ücretleri, çok yönlü fonlama seçenekleri ve özelikle sıkı güvenlik standartları sayesinde, çevrim içi kripto satın almak ve satmak için en yenilikçi platformlardan biridir. 2017’den beri blockchain devriminin Türkiye’den Avrupa açılmış ve ön saflarında yer alıyor.

Kayıtlı 150.000 kullanıcı ile sektörde adından söz ettiren Vebitcoin, aralık 2019’da 3.yılına özel olarak müşterilerinden aldığı komisyon oranlarını sıfırladığını duyurmuştu. Vebitcoin müşteri memnuniyeti için papara çekim limitlerinde artışa gitti ve günlük çekim işlemlerini 50.000 TL’ye çıkardı. Ayrıca müşterilerine daha iyi hizmet vermek için banka seçeneklerini çeşitlendirmek için çalışmalar yürüyor.

BitGo kripto bankasının Türkiye partneri olan Vebitcoin, bugün önemli bir gelişmeye imza attı. Paranızı 7/24 yönetmenizi sağlayan yeni nesil ödeme sistemi PayFix Dijital Cüzdan artık Vebitcoin müşterilerinin hizmetinde. BDDK onaylı PayFix ile Çağın dijital cüzdanı PayFix ile fiziki karta ihtiyaç duymadan bilgisayardan ve telefondan paranızı yönetebilirsiniz. Tek tıkla PayFix’de, para yönetimi, ödeme, işlem takip ve bakiye kontrolünü hızlıca yapabilirsiniz. PayFix kullanarak 149 Ülke, 369.000 Ödeme noktası ile hızlı ve güvenilir bir şekilde dakikalar içerisinde uluslar arası para gönderip alabilirsiniz.

Vebitcoin’deki bir diğer gelişme TRON kripto parasının yakında işleme açılacak olması. Bilindiği üzere TRON, kripto para piyasasında ilk 20 içerisinde sürekliliğini korurken Justin Sun önderdiğinde ekosistemini geliştirmemeye devam ediyor. Türkiye’deki kullanıcıların da tercih ettiği TRON kripto parasını alıp ve satmak için Vebitcoin Borsasını tercih edebilirsiniz.

Vebitcoin Hakkında

Paranın İnternetini gizemli geleceğe taşıyoruz.

Misyonumuz, kripto paranın global olarak kabul edilmesini hızlandırmaktır. Böylece siz ve dünyanın geri kalanı finansal özgürlüğüne ulaşabilir. Blockchain’in önemini başından itibaren gören ve kripto para platformlarının eko sistemin en kritik parçası olduğunu kabul Vebitcoin, insanlara hızlı ve güvenli bir şekilde yatırım yapmalarını sağlamak için kuruldu. O zamandan beri, şirket Türkiye’de ve Dünya’da adını sıkça söz ettirmeyi başardı bu alanda en deneyimli ve geniş bölgede değerli çalışanları ile birlikte hızla büyüdü.

Sponsorlu makalelerimiz tanıtım amaçlı yazılmaktadır. Btc Magazin, makalelerde adı geçen şirket, ürün, kişi ve hizmetten sorumlu değildir.

Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu