XRP Boğa Koşusuna Devam Ediyor - BTC MAGAZİN

XRP Boğa Koşusuna Devam Ediyor

Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi XRP, şu anda kısa vadeli grafikte parabolik bir fiyat eğrisi oluşturuyor. Fiyat ani bir düşüş yaşamadan önce Coinbase’de bir günde %100’ün üzerinde artışla 0.90$’ı aşarak bugün üç yılın en yüksek seviyesini gördü. XRP, 24 saatlik grafikte %57.42’nin üzerinde kazançla, yazı kaleme alınırken 0.713$’dan işlem görüyor ve geçen hafta %128’in üzerinde değer kazandı.

Kaynak: TradingView

XRP mevcut boğa koşusuna üçüncü günde de devam ediyor ve şu anda üç gün boyunca elde ettiği kazançlarla yükselmeye eğilimli görünüyor. Altcoinler, Bitcoin hakimiyetinin kritik desteğin altına düşmesinin hemen ardından ivme kazanmaya başladı ve o zamandan bu yana ETH, XRP ve Stellar fiyat rallisi ile yılın yeni zirvelerine ulaşma konusunda son derece iyi performans gösterdi.

XRP fiyatı 0.30$ civarında fiyat konsolidasyonu yaparken, üç yıldan daha fazla bir süre boyunca pasif kaldı ancak 0.40$’ı aşar aşmaz fiyatını neredeyse üçe katladı.

Twitter’da Goomba kullanıcı adını kullanan bir analist, XRP’nin 15 dakikalık grafikte bir fiyat düzeltmesinin ardından 0.69$ civarından işlem yaparken oluşturduğu parabolik fiyat eğrisine dikkat çekerek, önümüzdeki saatlerde daha yüksek bir fiyatın görülebileceğine dikkat çekti. O zamandan bu yana altcoin 0.71$’ın üzerine çıktı.

Bununla birlikte, üç yıllık kripto kışı boyunca inancını koruyan XRP topluluğu, kripto para birimleri söz konusunda olduğunda en güçlü sosyal medya topluluklarından biridir. XRP’nin fiyat rallisi topluluğun umutlarını yeşertti. XRP için bir sonraki hedef, 1.0$’ı aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.84$’a doğru ilerlemesi olacaktır.

Feragat: Sunulan bilgiler piyasa koşullarına tabidir ve yazarın kendi görüşünü içermektedir. Kripto para birimlerine yatırım yapmadan ve yukarıdaki bilgileri takip etmeden önce lütfen “kendi” piyasa araştırmanızı yapın. Ne yazar ne de yayın (btcmagazin.com) mali kayıplarınız için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Bizi twittertelegraminstagram ve linkedin kanallarımızdan takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu